Obudowa Cooler Master MasterCase NC100 650W biały (MCM-NC100-WNNA65-S00)
Zdjęcia 7 |
Cooler Master MasterCase NC100 650W biały
Ta obudowa jest przeznaczona tylko dla Intel NUC Compute Element H.
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Cooler Master MasterCase NC100 650W biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cooler Master MasterCase NC100 PC obudowa - kompatybilna z NUC 9 Extreme C | 1 169 zł |
Cooler Master MasterCase NC100 White - Obudowa komputerowa - Desktop sliml | 1 273 zł |
Obudowa Cooler Master MasterCase NC100 Biała (MCM-NC100-WNNA65-S00) | 1 270 zł |
Modyfikacje Cooler Master MasterCase NC100 650W
Ceny na Cooler Master MasterCase NC100 650W |
---|---|---|---|---|
Cooler Master MasterCase NC100 650W biały | od 1 169 zł | 3 oferty | ||
Cooler Master MasterCase NC100 650W czarny | od 1 103 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →