Karm dla psów Brit Immunity Insect with Ginger 1 szt.
Brit Immunity Insect with Ginger |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Immunity Insect with Ginger 1 szt.
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brit Care Dog Functional Snack Immunity Insect 150gImmunitySALF-FU Proshop.plZłóż skargę | 31 zł |
Brit Functional Snack Immunity Insect - 150g przysmaki dla psa BSF5Przysmak Brit Functional Snack Immunity Insect Marka Brit została stworzona w 1994 w czeskiej Pradze. Godnym uwagi jest, że o... więcejd samego początku działa jako firma rodzinna, a za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związku z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment przysmaków ogólnych i dedykowany jak np. Brit Functional Snack Immunity Insect , które wspierają odporność. Przysmaki dla psa na wsparcie odporności Jednym z produktów marki, są przysmaki dla psów Brit Functional Snack Immunity Insect - owady . Z pewnością jest ona dobrym rozwiązaniem dla psów wszystkich. Ponieważ kompozycja karmy opiera się w 26% o insekty . Przekłada się to finalnie na 27% zawartość surowego białka i 6% tłuszczu w przysmakach. Owady to źródło wysokiej jakości hipoalergiczzne Miskakarmy.plZłóż skargę | 11 zł |
Brit Brit Functional Snack Immunity Insect 150g | 23 zł |
Brit Functional Snack Immunity Owady NA ODPORNOŚĆ 150g DARMOWA DOSTAWA + 3 | 12 zł |
Brit Brit Functional snack immunity przysmak dla psa owady na odporność 15Wsparcie układu immunologIczneg Bee.plZłóż skargę | 17 zł |
pokaż 10 ofert
Seria Brit Care
od 51 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, owies, owady, tłuszcz, pulpa jabłkowa, aromat, drożdże, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: świeży kurczak (26%), suszony kurczak (26%), żółty groszek, super premium
od 56 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: owieczka, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, warzywa, łosoś, kurczak, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 162 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: jagnięcina, ryż, pulpa jabłkowa, tłuszcz, olej z łososia, mąka grochowa, klasa: super premium
od 57 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, łosoś, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 172 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kurczak, owoce, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 11 zł
smakołyki, przekąski, 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, v sostave: jagnięcina, banan
od 119 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: świeży kurczak (26%), suszony kurczak (26%), żółty groszek, super premium
od 21 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 11 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kurczak, owoce, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 60 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, na stawy, v sostave: mięso kaczki, ryż, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 125 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, łosoś, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: kurczak, tuńczyk, klasa: super premium
od 131 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, opieka dentystyczna, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, owoce, indyk, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 150 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na stawy, v sostave: kurczak, owies, owady, pulpa jabłkowa, tłuszcz, aromat, drożdże, klasa: super premium
od 6 zł
przysmaki, przekąski, 0.1 kg, 1 szt., wiek: dorosłe, v sostave: kurczak, rokitnik, jagody
od 158 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: jagnięcina, ryż, klasa: super premium
od 7 zł
przysmaki, przekąski, 0.1 kg, wiek: młode, dorosłe, v sostave: białko jagnięce, groch, tłuszcz, kokos, miazga jabłkowa, drożdże, olej
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 12 zł
smakołyki, przekąski, 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: ziemniaki, jagnięcina, olej śledziowy, wątroba, spirulina, dzika róża
od 11 zł
smakołyki, przekąski, 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na układ odpornościowy, v sostave: makrela, dynia, groszek, jabłko, marchew, ciecierzyca, malina, tłuszcz, szpinak
od 11 zł
smakołyki, przekąski, 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, dynia, groszek, jabłko, marchew, ciecierzyca, żurawina, tłuszcz, szpinak
od 16 zł
smakołyki, przekąski, 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na układ odpornościowy, v sostave: ziemniaki, jagnięcina, olej śledziowy, wątroba, spirulina, dzika róża
od 6 zł
smakołyki, 1 szt., 0.02 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: 99% wołowina
od 38 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.25 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: suszona wołowina
od 13 zł
smakołyki, przekąski, 0.25 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: do zębów, v sostave: mięso z dzika, ziemniaki, gruszki, buraki czerwone, żurawina
od 10 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.07 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: mięso końskie 99% (w tym mięso 60%, podroby 39%)
od 12 zł
smakołyki, kość, 1 szt., 0.03 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, v sostave: mięso i podroby (wołowina 12%), składniki mineralne
od 11 zł
smakołyki, przekąski, 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, v sostave: łosoś, dynia, groszek, jabłko, marchew, ciecierzyca, jagody, tłuszcz, szpinak
od 13 zł
smakołyki, przekąski, 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: zboża, mięso, produkty zwierzęce i roślinne, ryż
od 11 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: 99% baranina