Karm dla psów Brit Premium Chicken with Hearts 0.4 kg
Zdjęcia 3 |
Brit Premium Chicken with Hearts 400 g 0.4 kg0.8 kg |
|
Pomaga poprawić przyjmowanie pokarmów i suplementów z płynami. Wzmocniony jagodami dla wsparcia odpornościowego, olejem z łososia, owocami i ziołami.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Premium Chicken with Hearts 0.4 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BRIT Premium by Nature Chicken and hearts 400 g kurczak i serca naturalnaMokra, bezzbożowa karma dla dorosłych psów wszystkich ras.
Receptura jest pełnoporcjowa, oparta na kurczaku, z dodatkiem podr... więcejobów i jagód. Dostarcza białka pochodzenia zwierzęcego, dbając tym samym o dobrą kondycję psa. Olej z łososia wzbogaca smak, ale przede wszystkim jest źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega, które wzmacniają odporność oraz porpawiają wygląd skóry i sierści psa. Karma została wzbogacona o kolagen w celu wsparcia mobilności stawów psa, natomiast jagody posiadają właściwości antyoksydacyjne Fera.plZłóż skargę | 5 zł |
Brit Premium By Nature Chicken & Hearts KURCZAK 400g DARMOWA DOSTAWA + 3CABrit Premium By Nature Chicken with Hearts puszka
Pełnoporcjowa mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras.... więcejMięsny pasztet z sercami.
Skład
kurczak 58%, rosół z kurczaka 35.5%, serca kurczaka 4%, jagody 1%, minerały 1%, olej z łososia 0.5%.
Składniki analityczne:
surowe białko 8,0%, zawartość tłuszczu 6,0%, włókno surowe 0,4%, popiół surowy 2,9%, wilgotność 78,0%, wapń 0,3%, fosfor 0,3%, sód 0,5%
Dodatki:
witamina D3 (E671) 200 IU, witamina E (3a700) 100 mg, cynk (3b606) 10 mg, żelazo (3b103) 8 mg, mangan (3b502) 2 mg, jod (3b201) 0.5 mg, miedź (3b405) 0.5 mg.
Dawkowanie:
- Waga psa Dzienna porcja
- 1 - 10 kg 200 - 400 g
- 10 - 25 kg 400 - 800 g
- 25 - 50 kg 800 - 1200 g
- 50 - 70 kg 1200 - 1600 g zoo24.plZłóż skargę | 5 zł |
Brit BRIT dog Premium by Nature CHICKEN with HEARTS - 400gPasztet mięsny z sercami z kurczaka dla psów. Idealny dodatek do granulatu.
Komp Petkarma.plZłóż skargę | 8 zł |
Brit Premium By Nature Chicken & Hearts puszka 400g | 6 zł |
BRIT Premium By Nature Kurczak i serca - mokra karma dla psa - 400 g | 7 zł |
Seria Brit Premium
od 109 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, ryż, indyk, groszek, tłuszcz, pulpa jabłkowa, masło, drożdże, premium
od 154 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 111 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, v sostave: łosoś, ryż, indyk, tłuszcz, groszek, pulpa jabłkowa, olej, premium
od 124 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (36%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 99 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, kurczak, zboża, ryż, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 8 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 4 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 17 zł
sucha karma, 0.8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, kurczak, zboża, ryż, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 66 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (40%), ryż, zboża, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 27 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na skórę i sierść, opieka dentystyczna, v sostave: suszony kurczak 38%, ryż, tłuszcz z kurczaka, premium
od 121 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i podroby, ekstrakty białkowe, rast. początek, premium
od 112 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (40%), ryż, zboża, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 16 zł
przysmaki, pałeczki, 0.01 kg, 3 szt., wiek: dorosłe, v sostave: mięso, produkty zwierzęce, drożdże, minerały
od 113 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na serce, na stawy, v sostave: kurczak (40%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 26 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, kurczak, zboża, ryż, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 18 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 109 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na skórę i sierść, opieka dentystyczna, v sostave: suszony kurczak 38%, ryż, tłuszcz z kurczaka, premium
od 66 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na serce, na stawy, v sostave: kurczak (40%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
Modyfikacje Brit Premium Chicken with Hearts
Ceny na Brit Premium Chicken with Hearts |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Chicken with Hearts 0.4 kg | od 5 zł | 5 oferty | ||
Brit Premium Chicken with Hearts 0.8 kg | od 8 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: królik, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: indyk, bulion, kurczak, wątróbka, rumianek, minerały, olej, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, marchewka, brązowy ryż, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: ryby, bulion rybny, kurczak, skóra ryb, olej z łososia, minerały, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: żołądki wołowe, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: przepiórka, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: serca z kurczaka, brązowy ryż, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion wołowy, kurczak, flaki, kolagen, minerały, olej, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: dziczyzna, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak 45,5%, indyk 4,5%, marchew 3%, pasternak 1%, masło, pietruszka, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: dorsz, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, klasa: premium