Karma dla kotów Brit Premium Sterilized Chicken 8 kg
Zdjęcia 7 |
Brit Premium Sterilized Chicken 8 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Brit Premium
od 109 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, ryż, indyk, groszek, tłuszcz, pulpa jabłkowa, masło, drożdże, premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 111 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, v sostave: łosoś, ryż, indyk, tłuszcz, groszek, pulpa jabłkowa, olej, premium
od 124 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (36%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 99 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, kurczak, zboża, ryż, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 8 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 4 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, premium
od 66 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (40%), ryż, zboża, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 10 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: kurczak, zboża, ryż, warzywa, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 121 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i podroby 32% (4% wołowina), warzywa 4%, premium
od 112 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (40%), ryż, zboża, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 64 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, premium
od 113 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na serce, na stawy, v sostave: kurczak (40%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 27 zł
sucha karma, 0.8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: kurczak, zboża, ryż, warzywa, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i podroby 28%, 4% łosoś, 4% pstrąg, premium
od 38 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 31 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, v sostave: łosoś, ryż, indyk, tłuszcz, groszek, pulpa jabłkowa, olej, premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na serce, na kości, v sostave: kurczak (41%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
Modyfikacje Brit Premium Sterilized Chicken
Ceny na Brit Premium Sterilized Chicken |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Sterilized Chicken 300 g | od 10 zł | 3 oferty | ||
Brit Premium Sterilized Chicken 800 g | od 27 zł | 2 oferty | ||
Brit Premium Sterilized Chicken 1.5 kg | od 27 zł | 8 oferty | ||
Brit Premium Sterilized Chicken 8 kg | od 166 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 106 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: łosoś 18%, zboża (jęczmień 8%), tłuszcz, białka, premium
od 138 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: indyk 15%, zboża (jęczmień 8%), tłuszcze, białka, premium
od 153 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: drób, zboża, warzywa, jajka, tłuszcze, białko, super premium
od 109 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, ryż, indyk, groszek, tłuszcz, pulpa jabłkowa, masło, drożdże, premium
od 111 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, v sostave: łosoś, ryż, indyk, tłuszcz, groszek, pulpa jabłkowa, olej, premium
od 135 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (20%), ryż (14%), białka, zboża, jajka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 153 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na nerki, v sostave: kurczak 31%, kukurydza, ryż, tłuszcz, białko, jabłka, super premium
od 162 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: mączka drobiowa 28%, mączka rybna, zboża, olej drobiowy, wątróbka drobiowa, super premium
od 128 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, v sostave: indyk (20%), ryż (14%), warzywa, zboża, witaminy, minerały, super premium
od 142 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: biały drób, zboża, łosoś, szynka, wieprzowina, białka, warzywa, super premium
od 130 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: kukurydza, mąka, mąka, minerały, tłuszcz, hydrolizat białka, super premium
od 110 zł
sucha karma, 6 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: płatki zbożowe, kurczak, super premium