Karm dla psów Brit Care Mini Venison Fillets in Gravy 85 g 1 szt.
Zamknij
Menu
Brit Care Mini Venison Fillets in Gravy 85 g |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Care Mini Venison Fillets in Gravy 85 g 1 szt.
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mokra karma dla psów VAFO PRAHA sro Brit Care Dog Sasz85g Mini Venison / 2 | 6 zł |
Brit Care Brit Care Mini karma mokra dla psa venison 85 gBRIT CARE Karma dla psa MINI POUCH VENISON 85G ? Wysoka smakowitość ? Wzbogacony o prebiotyki dla dobrego trawienia ? Zawiera... więcejrozmaryn, kurkumę, goździki, cytrusy i jagody ? Odpowiednie dla wybrednych psów Pełnoporcjowa karma mokra superpremium z filecikami z dziczyzną w sosie dla psów ras małych... Bee.plZłóż skargę | 8 zł |
Brit care BRIT CARE dog MINI pouch ADULT venison - 85gKawałki filetów mięsnych w pysznym soku są idealnym dodatkiem do granulek, aby poprawić dietę wybrednych psów małych i małych... więcejras. Kompletna karma super premium dla dorosłych psów ras małych.
Wysoka smakowitość
Wzb Petkarma.plZłóż skargę | 5 zł |
Karma mokra dla psa BRIT Care Mini Pouch Venison, 85 gPełnoporcjowa mokra karma superpremium, dla dorosłych psów ras małych i miniaturowych, z dziczyzną, filety w sosie własnym. K... więcejawałki filetów mięsnych w delika... EmpikZłóż skargę | 4 zł |
BRIT CARE dog MINI pouch ADULT venison | 5 zł |
pokaż 4 oferty
Seria Brit Care
od 51 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, owies, owady, tłuszcz, pulpa jabłkowa, aromat, drożdże, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: świeży kurczak (26%), suszony kurczak (26%), żółty groszek, super premium
od 220 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: owad, biała ryba, groszek, pulpa jabłkowa, białko grochu, olej, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, warzywa, łosoś, kurczak, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 56 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: owieczka, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kurczak, owoce, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 158 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: jagnięcina, ryż, klasa: super premium
od 116 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: świeży kurczak (26%), suszony kurczak (26%), żółty groszek, super premium
od 11 zł
smakołyki, przekąski, 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, v sostave: jagnięcina, banan
od 11 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kurczak, owoce, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 190 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na wątrobę, na stawy, na kości, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 57 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, łosoś, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 162 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: jagnięcina, ryż, pulpa jabłkowa, tłuszcz, olej z łososia, mąka grochowa, klasa: super premium
od 133 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kurczak, owoce, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 132 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 62% kurczak, 15% wątróbka, kaczka 8%, bulion, rokitnik, minerały, skrobia, super premium
od 177 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: dziczyzna 36%, ziemniaki 35%, owoce, kurczak i olej rybny, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, wątróbka, indyk, łosoś, rosół, rokitnik, super premium
od 13 zł
smakołyki, przekąski, 1 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: białko owadzie, groch, białko królicze, skrobia, olej, siemię lniane
od 6 zł
przysmaki, przekąski, 0.05 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: suszona mąka z kaczki 22%, groszek, skrobia z tapioki, białko z kurczaka 10%, super premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: 85% mięso i podroby, sok mięsny, zioła, owoce, jagody, minerały, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, minerały, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: mięso i podroby, ryby i produkty rybne, soki mięsne, zioła, owoce, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla sterylizowanych, dla wybrednych, v sostave: łosoś, śledź, owoc, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.37 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: kurczak, wołowina, minerały, błonnik, rozmaryn, drożdże, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: kurczak, tuńczyk, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego, roślinnego, zboża, oleje, tłuszcze, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: kurczak, wieprzowina, olej, olej rybny, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na stawy, v sostave: mięso i podroby, produkty roślinne, zboża, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na nerki, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, zboża, minerały, cukry, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, v sostave: mięso i podroby, zboża, oleje i tłuszcze, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium