Karm dla psów Brit Premium Junior XL 15 kg
Brit Premium Junior XL 15 kg 3 kg15 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Premium Junior XL 15 kg
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Junior Kurczak 15 kgKarma pełnoporcjowa z kurczakiem dla juniorów (1-30 mies.) bardzo dużych ras (45-90 kg). Electro.plZłóż skargę | 140 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Junior Kurczak 15 kgKarma pełnoporcjowa z kurczakiem dla juniorów (1-30 mies.) bardzo dużych ras (45-90 kg).... Avans.plZłóż skargę | 140 zł |
Brit Brit Premium by Nature junior XL extra large karma sucha dla psów 15Dostosowane żywienie dla szczeniąt ras olbrzymich, Doskonały kompleks witamin i minerałów, Dbałość o skład, Wspieranie rozwoj... więceju Przeznaczona dla szczeniąt ras olbrzymich (docelowa waga 45-90 kg) zaprojektowana, by spełniać zapotrzebowanie energetyczne przy jednoczesnym utrzymaniu zdrowej wagi... Bee.plZłóż skargę | 150 zł |
Brit PREMIUM BY NATURE Junior XL- sucha karma dla szczeniąt ras dużych - 1Dodatki do żywności dla zwierząt domowychWartośc Akces-markt.plZłóż skargę | 170 zł |
Brit Premium By Nature Junior XL - sucha karma dla szczeniaka 15kg BP115Brit Premium By Nature Junior XL - karma sucha dla szczeniaków i młodych psów, ras olbrzymich Marka Brit została stworzona w... więcej1994 w czeskiej Pradze. Ze względu na fakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związki z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Premium By Nature Junior XL, karmę dla szczeniaków i psów do 30 miesiąca życia. Junior XL - Kurczak dla olbrzymich juniorów Jednym z produktów marki, jest sucha karma dla psów Brit Premium By Nature Junior XL. Z pewnością jest ona dobrym rozwiązaniem dla wszystkich młodych psów ras dużych, które w dorosłości ważyć będą między 45kg, a 90kg . Ponieważ kompozycja karmy opiera się w 50% o lekkie mięso kurczaka, Junior XL sprawdza się bardzo dobrze u młodych psów i szczeniaków, które szybko zyskują na wadze. Na uwagę zwraca też proporcja mięsa dehytratyzowane Miskakarmy.plZłóż skargę | 160 zł |
pokaż 13 ofert
Seria Brit Premium
od 109 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, ryż, indyk, groszek, tłuszcz, pulpa jabłkowa, masło, drożdże, premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 111 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, v sostave: łosoś, ryż, indyk, tłuszcz, groszek, pulpa jabłkowa, olej, premium
od 124 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (36%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 8 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 4 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 26 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, kurczak, zboża, ryż, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 99 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, kurczak, zboża, ryż, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 73 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (40%), ryż, zboża, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 18 zł
sucha karma, 0.8 kg, wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: kurczak 40%, ryż, tłuszcz, groszek, łosoś, masło, szpinak, wątróbka drobiowa, premium
od 121 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 12 zł
mokra karma, 0.2 kg, 1 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 28% kurczak, 17% wołowina, wątróbka, 2% mąka, premium
od 112 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (40%), ryż, zboża, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 9 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 4 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, wołowina, indyk, tuńczyk, premium
od 113 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na serce, na stawy, v sostave: kurczak (40%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 107 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: kurczak 40%, ryż, tłuszcz, groszek, łosoś, masło, szpinak, wątróbka drobiowa, premium
od 35 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (41%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 19 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 58%, bulion z kurczaka 35,5%, serce z kurczaka 4%, minerały, klasa: premium
Modyfikacje Brit Premium Junior XL
Ceny na Brit Premium Junior XL |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Junior XL 3 kg | od 41 zł | 7 oferty | ||
Brit Premium Junior XL 15 kg | od 121 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 166 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: białko drobiowe, mięso z kurczaka, ryż, kukurydza, tłuszcz, pulpa buraczana, olej, klasa: premium
od 142 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, jajka, warzywa, białka, klasa: premium
od 172 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, ziemniaki, groszek, klasa: premium
od 60 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, na stawy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 169 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, klasa: premium
od 165 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, na stawy, v sostave: wieprzowina 26%, ryż, tłuszcz, groszek, wołowina 4%, białko zwierzęce, pulpa buraczana, klasa: premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 148 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na serce, na stawy, dla wzroku, funkcji rozrodczych, v sostave: kukurydza, drób, ryż, buraki, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 144 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, na stawy, v sostave: kurczak 26%, ryż, tłuszcz 9%, wołowina 7%, groszek, białko zwierzęce 4,5%, klasa: premium
od 158 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na stawy, v sostave: zboża, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, jajka, klasa: premium
od 124 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (36%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 178 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: ryby, groszek, ziemniaki, słodkie ziemniaki, tłuszcz, klasa: premium