Karm dla psów Brit Premium Junior XL 3 kg
Brit Premium Junior XL 3 kg 3 kg15 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Premium Junior XL 3 kg
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Junior Kurczak 3 kgKarma pełnoporcjowa z kurczakiem dla juniorów (1-30 mies.) bardzo dużych ras (45-90 kg). Electro.plZłóż skargę | 41 zł |
Brit Premium By Nature Junior XL - sucha karma dla szczeniaka 3kg BP13Brit Premium By Nature Junior XL - karma sucha dla szczeniaków i młodych psów, ras olbrzymich Marka Brit została stworzona w... więcej1994 w czeskiej Pradze. Ze względu na fakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związki z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Premium By Nature Junior XL, karmę dla szczeniaków i psów do 30 miesiąca życia. Junior XL - Kurczak dla olbrzymich juniorów Jednym z produktów marki, jest sucha karma dla psów Brit Premium By Nature Junior XL. Z pewnością jest ona dobrym rozwiązaniem dla wszystkich młodych psów ras dużych, które w dorosłości ważyć będą między 45kg, a 90kg . Ponieważ kompozycja karmy opiera się w 50% o lekkie mięso kurczaka, Junior XL sprawdza się bardzo dobrze u młodych psów i szczeniaków, które szybko zyskują na wadze. Na uwagę zwraca też proporcja mięsa dehytratyzowane Miskakarmy.plZłóż skargę | 43 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Junior Kurczak 3 kgKarma pełnoporcjowa z kurczakiem dla juniorów (1-30 mies.) bardzo dużych ras (45-90 kg).... Mediaexpert.plZłóż skargę | 41 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Junior Kurczak 3 kgKarma pełnoporcjowa z kurczakiem dla juniorów (1-30 mies.) bardzo dużych ras (45-90 kg).... Avans.plZłóż skargę | 41 zł |
Brit Premium Pies 3kg Junior XLBRIT PREMIUM BY NATURE z kurczakiem przeznaczona dla juniorów 91-30 miesięcy) bardzo dużych ras (45-90 kg).
Jest to karma pe... więcejłna składników, które mają na celu zadbanie o zdrowy rozwój szkieletu, stawów i zębów, optymalny wzrost masy ciała i mięśni oraz poprawa odporności i kondycji. Sklepdaglezja.plZłóż skargę | 60 zł |
BRIT Premium By Nature Junior Extra Large XL Chicken 3 kgKarma pełnoporcjowa z kurczakiem dla szczeniąt ras bardzo dużych (waga psa dorosłego 45 - 90 kg) w wieku od 1 do 30 miesiąca.... więcejSzczenięta ras bardzo dużych mają szybkie tempo wzrostu. Kluczowa jest odpowiednio dobrana ilość białka zawartego w karmie, co powoduje prawidłowe formowanie się układu kostnego.
Aby zminimalizować ryzyko występowania problemów ze stawami karma Brit Premium By Nature Junior Extra Large zawiera obniżoną ilość energii, zapewniając tym samym optymalną kontrolę wagi psa.Możliwe jest podawanie szczenięciu relatywnie niskich porcji jedzenia, dzięki bardzo dużym skoncentrowaniu substancji odżywczych. Ogranicza to ryzyko skrętów jelit.
Odpowied Fera.plZłóż skargę | 41 zł |
Karma Dla Psa Brit Premium By Nature Junior Xl 3KgBrit Premium by Nature Junior XL - karma pełnoporcjowa z kurczakiem dla juniorów (1-30 mies.) bardzo dużych ras (45-90 kg). Z... więcejalety: Zdrowy rozwój szkieletu, ... EmpikZłóż skargę | 41 zł |
Seria Brit Premium
od 109 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, ryż, indyk, groszek, tłuszcz, pulpa jabłkowa, masło, drożdże, premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 111 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, v sostave: łosoś, ryż, indyk, tłuszcz, groszek, pulpa jabłkowa, olej, premium
od 124 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (36%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 8 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 4 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 26 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, kurczak, zboża, ryż, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 99 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, kurczak, zboża, ryż, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 66 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (40%), ryż, zboża, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 18 zł
sucha karma, 0.8 kg, wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: kurczak 40%, ryż, tłuszcz, groszek, łosoś, masło, szpinak, wątróbka drobiowa, premium
od 121 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 12 zł
mokra karma, 0.2 kg, 1 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 28% kurczak, 17% wołowina, wątróbka, 2% mąka, premium
od 112 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (40%), ryż, zboża, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 9 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 4 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, wołowina, indyk, tuńczyk, premium
od 113 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na serce, na stawy, v sostave: kurczak (40%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 107 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: kurczak 40%, ryż, tłuszcz, groszek, łosoś, masło, szpinak, wątróbka drobiowa, premium
od 18 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (41%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 19 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 58%, bulion z kurczaka 35,5%, serce z kurczaka 4%, minerały, klasa: premium
Modyfikacje Brit Premium Junior XL
Ceny na Brit Premium Junior XL |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Junior XL 3 kg | od 41 zł | 7 oferty | ||
Brit Premium Junior XL 15 kg | od 121 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 45 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, jajka, warzywa, białka, klasa: premium
od 25 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, na stawy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 36 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (36%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 36 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 37 zł
sucha karma, 2.7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na serce, na stawy, dla wzroku, funkcji rozrodczych, v sostave: kukurydza, drób, ryż, buraki, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 40 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (4% kurczaka), zboża, klasa: premium
od 54 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: ryby, groszek, ziemniaki, słodkie ziemniaki, tłuszcz, klasa: premium
od 43 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka, mleko, zboża, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 43 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, mięso jagnięce, ryż, zboża, jajka, warzywa, białka, klasa: premium
od 43 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, zboża, tłuszcz, ryż, witaminy, minerały, klasa: premium
od 52 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, warzywa, ryby, jajka, klasa: super premium