Karm dla psów Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Lamb 2 kg
Zamknij
Menu
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Lamb 2 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Lamb 2 kg
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla psów ras miniaturowych BRIT Care Mini bezzbożowa 2 kg (859Brit Care Mini Grain Free Adult to sucha, bezzbożowa, hipoalergiczna karma dla dorosłych psów ras miniaturowych.S Rozetka.plZłóż skargę | 53 zł |
Brit Care Mini Grain Free Adult Lamb 2kg | 85 zł |
Brit Care Brit Care Mini grain-free adult karma sucha dla psa lamb jagnięcBrit care mini grain-free adult lamb Bezzbożowa, hipoalergiczna formuła z jagnięciną dla dorosłych psów ras miniaturowych. Ch... więcejcesz, aby Twój pies był zawsze radosny i pełny sił do zabawy? Starannie skompletowana karma z jagnięciną dla dorosłych psów ras miniaturowych to pełnowartościow Bee.plZłóż skargę | 56 zł |
Brit Care Mini Adult Lamb - sucha karma dla psa 2 kg BM42Brit Care Mini Adult Lamb - sucha karma dla psa dorosłego ras do 10kg Marka Brit została stworzona w 1994 w czeskiej Pradze.... więcejZe względu na fakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związku z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Care Mini Adult Lamb , dla psów dorosłych miniaturowych i małych ras. Brit Care Mini Jagnięcina Jednym z produktów marki, jest sucha karma dla psów Brit Care Mini Adult Lamb . Dedykowana jest dla wszystkich dorosłych psów ras miniaturowych i małych, czyli takich których masa w wieku dorosłym nie przekracza 10kg. Ponieważ kompozycja karmy opiera się w 45% o jagnięcinę, p rzekłada się to finalnie na 29% zawartość surowego białka i 18% tłuszczu w karmie. Jagnięcina ceniona jest jako główny składnik karmy ze względu na bogactwo w witaminę B12 i B3 oraz zawartość L-karnityny, która pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Ważnym aspektem jest fakt, iż poza składnikami mięsnymi, karma zawiera rokitnik i jagody co wpływa na odporność. Wzbogacenie o rumianek, goździki i szałwie ma na celu wspomaganie ochrony antybakteryjnej dla zdrowych zębów naszego pupila. Dzięki wysokiej obecności białka z pewnością wpływa korzystanie na prawidłowy rozwój wszystkich tkanek. Karma ta nie zawiera zbóż, soi, składników GMO oraz jest hipoalergiczna. Brit Care Mini Adult Lamb - najważniejsze cechy karmy 45% jagnięciny daje pożywienie zawierające wszystkie niezbędne witaminy i suplementy 29% surowego białka jagnięcina zawiera witaminę B12 i B3 oraz L-karnitynę rokitnik i jagody wpływają na odporność rumianek, szałwia i goździki pozytywnie oddziaływujące na stan zdrowia zębów olej z łososia poprawia wygląd włosów i skóry oraz zapobiega chorobom oczu bez zbóż, soi i GMO hipoalergiczna energia metaboliczna Brit Care Mini Jagnięcina wynosi 3880 kcal/kg Zalety karm Brit Care Mini wysoka zawartość składników zwierzęcych bez zbędnych wypełniaczy jest źródłem witamin, minerałów i aminokwasów wpływa na dobre samopoczucie psa. Inne produkty dla psów dorosłych ras miniaturowych znajdziesz tutaj - Pies - Rasa miniaturowa , a ras małych tutaj - Pies - Rasa mała , a produkty bez zbóż tutaj - Pies - Bez zbóż Podstawowa karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów ras mini i małych Dostępne opakowania 400g, 2kg, 7kg Pamiętaj, że więcej informacji na temat promocji i wyjątkowych ofert znajdziesz na naszych kanałach społecznościowy Miskakarmy.plZłóż skargę | 47 zł |
Brit Care Pies 2kg Mini Adult Lamb | 46 zł |
pokaż 9 ofert
Seria Brit Care Grain-FreePorównaj w tabeli →
od 43 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 46 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 41 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, śledź, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, olej, zioła i owoce, klasa: super premium
od 203 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na stawy, na kości, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na stawy, na kości, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 171 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 120 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 23 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: duże, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, śledź, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, olej, zioła i owoce, klasa: super premium
od 159 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś 35%, ziemniaki 28%, białko z łososia 15%, klasa: super premium
od 57 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś 35%, ziemniaki 28%, białko z łososia 15%, klasa: super premium
od 137 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, śledź, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, olej, zioła i owoce, klasa: super premium
od 21 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś 35%, ziemniaki 28%, białko z łososia 15%, klasa: super premium
od 14 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: dziczyzna 40%, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 22 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, klasa: super premium
od 46 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: dziczyzna 40%, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
Modyfikacje Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Lamb
Ceny na Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Lamb |
---|---|---|---|---|
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Lamb 0.4 kg | od 13 zł | 14 oferty | ||
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Lamb 2 kg | od 43 zł | 15 oferty | ||
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Lamb 7 kg | od 70 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 44 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: mięso jagnięce, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 47 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: jagnięcina, bataty, jajka, warzywa, jagody, klasa: super premium
od 41 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, śledź, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, olej, zioła i owoce, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: wołowina, warzywa, jagnięcina, jajka, dzik, jagody, klasa: super premium
od 46 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: dziczyzna 40%, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 48 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso żubra, jagnięcina, bataty, dziczyzna, wołowina, jajka, klasa: super premium
od 60 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, na stawy, v sostave: mięso kaczki, ryż, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 60 zł
sucha karma, 2.25 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na serce, v sostave: jagnięcina 27%, ryż 20%, groszek, ryż, tłuszcz, jabłka, masło, marchew, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: królik, białko łososia, groszek, ciecierzyca, kasza gryczana, len, tłuszcz, zioła i owoce, klasa: super premium
od 48 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: łosoś, słodkie ziemniaki, warzywa, jagody, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 53 zł
sucha karma, 2.25 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na serce, v sostave: ryby morskie 26%, ryż 24%, groszek, łosoś, tłuszcz, jabłka, marchew, olej, klasa: super premium