Karm dla psów Brit Fresh Chicken with Potato Puppy/Junior 12 kg
Zdjęcia 7 |
Brit Fresh Chicken with Potato Puppy/Junior 12 kg 2.5 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Fresh Chicken with Potato Puppy/Junior 12 kg
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brit Fresh Chicken with Potato Puppy Healthy Growth 12 kg?wie?e mi?so z kurczaka z ziemniakami, kasz? gryczan?, czarn? porzeczk? i pietruszk?. Formu?a superpremium dla szczeni?t i m?... więcejodych psów w wieku od 1 do 12 miesi?cy. Karma dla psów holistyczna wykonana z 40% starannie przetworzonego ?wie?ego mi?sa. Kompletna karma dla psów. U?ywanie ?wie?ego mi?sa w przygotowaniu granulatu Brit Fresh pozwala nam wyeliminowa? jeden ze sposobów przetwarzania i zachowa? sk?adniki od?ywcze wraz z naturalnym smakiem i aromatem mi?sa. Po??czyli?my staro?ytne ziarna jak kasza gryczana, proso i owies ze tradycyjnymi zio?ami, dyni?, cukini? oraz owocami tworz?c zdrowe menu na pewno przypadaj?ce do gustu wszystkim kochaj?cym psy wysokiej jako?ci pysznym jedzeniem. - Zdrowy wzrost szczeni?t - Poprawiony smak oraz ?wie?y aromat zapewniaj?cy d?ugotrwa?? apetyczno?? - Zawiera staro?ytne ziarna oraz inne naturalne sk?adniki -ziemniaki, owsianka,gryka, Proshop.plZłóż skargę | 224 zł |
Brit Fresh Puppy Healthy Growth, kurczak z ziemniakami - 2 x 12 kgPatrzenie, jak szczeniak dorasta, to radość nieporównywalna z niczym innym! Brit Fresh Puppy Healthy Growth to sucha karma dl... więceja psów, która wspiera wzrost Twojego pupila i pomaga mu w prawidłowym rozwoju. Podstawowym składnikiem jest pyszny, świeży kurczak, który odżywia mięśnie i zawiera wiele cennych aminokwasów. Niewielki dodatek warzywny w postaci ziemniaków ma niski indeks glikemiczny i jest bogaty w błonnik. Gryka dodana do karmy Brit Fresh Puppy Healthy Growth może wspomóc trawienie, ponieważ naturalnie zawiera FOS i inne korzystne błonniki. Wraz ze specjalnym składnikiem, jakim jest czarna porzeczka, dostarcza szczeniakowi cennej witaminy C. Pietruszka doskonale uzupełnia wszechstronny smak i jest bogata w dobre flawonoidy. Barwniki, aromaty chemiczne i inne niepotrzebne dodatki zostały całkowicie wyeliminowane z receptury! Brit Fresh Puppy Healthy Growth w skrócie: Pyszna pełnoporcjowa karma dla szczeniąt i młodych psów. W najlepszej jakości premium. Ze świeżym kurczakiem: służy jako źródło białka dla rozwijających się mięśni, bogaty w aminokwasy i doskonały smak. Ziemniaki: lekkostrawne węglowodany, niski indeks glikemiczny, dostarcza błonnika. Gryka: zawiera fruktooligosach Zooplus.plZłóż skargę | 290 zł |
Brit Fresh Puppy Chicken&Potato 12kg | 174 zł |
BRIT Fresh chicken with potato puppy healthy growth 12 kgPełnoporcjowa, sucha karma dla szczeniąt wszystkich ras.
Holistyczn Fera.plZłóż skargę | 148 zł |
Karma sucha dla psa BRIT Fresh Dog Puppy Chicken & Potato, 12 kgBrit Fresh Chicken & Potato Puppy Healthy Growth Świeży kurczak, ziemniaki, gryka, czarna porzeczka, pietruszka. Formuła Supe... więcejr Premium dla szczeniąt i junior... EmpikZłóż skargę | 156 zł |
Brit Fresh Puppy Healthy Growth, kurczak z ziemniakami - 12 kgPatrzenie, jak szczeniak dorasta, to radość nieporównywalna z niczym innym! Brit Fresh Puppy Healthy Growth to sucha karma dl... więceja psów, która wspiera wzrost Twojego pupila i pomaga mu w prawidłowym rozwoju. Podstawowym składnikiem jest pyszny, świeży kurczak, który odżywia mięśnie i zawiera wiele cennych aminokwasów. Niewielki dodatek warzywny w postaci ziemniaków ma niski indeks glikemiczny i jest bogaty w błonnik. Gryka dodana do karmy Brit Fresh Puppy Healthy Growth może wspomóc trawienie, ponieważ naturalnie zawiera FOS i inne korzystne błonniki. Wraz ze specjalnym składnikiem, jakim jest czarna porzeczka, dostarcza szczeniakowi cennej witaminy C. Pietruszka doskonale uzupełnia wszechstronny smak i jest bogata w dobre flawonoidy. Barwniki, aromaty chemiczne i inne niepotrzebne dodatki zostały całkowicie wyeliminowane z receptury! Brit Fresh Puppy Healthy Growth w skrócie: Pyszna pełnoporcjowa karma dla szczeniąt i młodych psów. W najlepszej jakości premium. Ze świeżym kurczakiem: służy jako źródło białka dla rozwijających się mięśni, bogaty w aminokwasy i doskonały smak. Ziemniaki: lekkostrawne węglowodany, niski indeks glikemiczny, dostarcza błonnika. Gryka: zawiera fruktooligosach Zooplus.plZłóż skargę | 147 zł |
BRIT Fresh chicken with potato puppy healthy growth 24 kg (2 x 12 kg)Pełnoporcjowa, sucha karma dla szczeniąt wszystkich ras.Holistyczna formuła na bazie świeżego i suszonego kurczaka oraz ziemn... więcejiaków. Duża zawartość mięsa dostarcza aminokwasów pochodzenia zwierzęcego, które dbają o zdrowie stawów i tkanek. Odpowiednia ilość białka i tłuszczy zapewnia szczeniątom energię do codziennych zabaw. Mieszanka jest aromatyczna, dzięki naturalnym warzywom, owocom, ziołom. Dostarczają one także przeciwutleniac Fera.plZłóż skargę | 287 zł |
Seria Brit FreshPorównaj w tabeli →
od 147 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, ziemniaki, kasza gryczana, czarna porzeczka, klasa: super premium
od 148 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: kaczka, owies, kasza jaglana, owoce, warzywa, klasa: super premium
od 41 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: kaczka, owies, kasza jaglana, owoce, warzywa, klasa: super premium
od 42 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: indyk, groszek, ryż, aronia, mniszek lekarski, olej z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 40 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, ziemniaki, kasza gryczana, czarna porzeczka, klasa: super premium
od 155 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, v sostave: wołowina, dynia, kasza gryczana, buraki, kapusta, klasa: super premium
od 40 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, v sostave: wołowina, dynia, kasza gryczana, buraki, kapusta, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kaczka, bulion, kasza jaglana, marchew, jabłka, minerały, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: ryby, kurczak, rosół, dynia, sorgo, kasza gryczana, jabłka, minerały, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, indyk, bulion, kasza jaglana, jabłka, minerały, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, dynia, jabłka, minerały, klasa: super premium
od 140 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: indyk, groszek, ryż, aronia, mniszek lekarski, olej z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, bulion, gryka, groch, ciecierzyca, jabłka, minerały, klasa: super premium
od 142 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, ziemniaki, kasza gryczana, jabłko, tymianek, tłuszcz z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 41 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, ziemniaki, kasza gryczana, jabłko, tymianek, tłuszcz z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 148 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: świeża wołowina 40%, suszona wołowina 25%, dynia (10%), klasa: super premium
od 38 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: duże, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: świeża wołowina 40%, suszona wołowina 25%, dynia (10%), klasa: super premium
Modyfikacje Brit Fresh Chicken with Potato Puppy/Junior
Ceny na Brit Fresh Chicken with Potato Puppy/Junior |
---|---|---|---|---|
Brit Fresh Chicken with Potato Puppy/Junior 2.5 kg | od 40 zł | 3 oferty | ||
Brit Fresh Chicken with Potato Puppy/Junior 12 kg | od 147 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 150 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, owies, owady, tłuszcz, pulpa jabłkowa, aromat, drożdże, klasa: super premium
od 172 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: owieczka, klasa: super premium
od 169 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, klasa: premium
od 183 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: białko drobiowe, mąka, skwarki, tłuszcz, białko jagnięce, masło, zioła, klasa: super premium
od 172 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, jagnięcina, białka, warzywa, klasa: super premium
od 153 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, na kości, v sostave: kurczak, ryż, kukurydza, ziemniaki, olej rzepakowy, pstrąg, klasa: premium
od 165 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, na stawy, v sostave: wieprzowina 26%, ryż, tłuszcz, groszek, wołowina 4%, białko zwierzęce, pulpa buraczana, klasa: premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 158 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na stawy, v sostave: zboża, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, jajka, klasa: premium
od 184 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: indyk, sardynella, makrela, ostrobok, sardynka, wieprzowina, kaczka, klasa: holistyczna
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium