Корм для собак Brit Immunity Insect with Ginger 1 шт
Brit Immunity Insect with Ginger |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Immunity Insect with Ginger 1 шт
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Care Dog Functional Snack Immunity Insect 150gImmunitySALF-FU Proshop.plПоскаржитись | 31 zł |
Brit Functional Snack Immunity Insect - 150g przysmaki dla psa BSF5Przysmak Brit Functional Snack Immunity Insect Marka Brit została stworzona w 1994 w czeskiej Pradze. Godnym uwagi jest, że o... щеd samego początku działa jako firma rodzinna, a za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związku z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment przysmaków ogólnych i dedykowany jak np. Brit Functional Snack Immunity Insect , które wspierają odporność. Przysmaki dla psa na wsparcie odporności Jednym z produktów marki, są przysmaki dla psów Brit Functional Snack Immunity Insect - owady . Z pewnością jest ona dobrym rozwiązaniem dla psów wszystkich. Ponieważ kompozycja karmy opiera się w 26% o insekty . Przekłada się to finalnie na 27% zawartość surowego białka i 6% tłuszczu w przysmakach. Owady to źródło wysokiej jakości hipoalergiczzne Miskakarmy.plПоскаржитись | 11 zł |
Brit Brit Functional Snack Immunity Insect 150g | 23 zł |
Brit Functional Snack Immunity Owady NA ODPORNOŚĆ 150g DARMOWA DOSTAWA + 3 | 12 zł |
Brit Brit Functional snack immunity przysmak dla psa owady na odporność 15Wsparcie układu immunologIczneg Bee.plПоскаржитись | 17 zł |
ще 10 пропозицій
Серія Brit Care
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 56 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 172 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 119 zł
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 190 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, для кісток, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 15 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, в составе: філе ягняти, клас: суперпреміум
від 14 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: літнім, призначення: дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: дегідрована курка, свіжа курятина, жовтий горох, сушені яблука, суперпреміум
від 150 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для суглобів, в составе: курка, овес, комахи, яблучна м'якоть, жир, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 6 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, вік: кошенятам, молоді, в составе: куряче борошно, горошок, білок, жир, картопля, крохмаль, кокос, чорниця
від 158 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 7 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, в составе: білок комах, горох, кокосове масло, сушені плоди шипшини
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 12 zł
ласощі, снеки, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: картопля, баранина, олія оселедця, печінка, спіруліна, шипшина
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для імунної системи, в составе: скумбрія, гарбуз, горох, яблуко, морква, нут, малина, жир, шпинат
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, для імунної системи, в составе: ягня, гарбуз, горох, яблуко, морква, нут, журавлина, жир, шпинат
від 16 zł
ласощі, снеки, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, для імунної системи, в составе: картопля, баранина, олія оселедця, печінка, спіруліна, шипшина
від 6 zł
ласощі, 1 шт, 0.02 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: 99% яловичина
від 37 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.25 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, для імунної системи, в составе: сушена яловичина
від 13 zł
ласощі, снеки, 0.25 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: для зубів, в составе: м'ясо дикого кабана, картопля, груші, червоний буряк, журавлина
від 10 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: конина 99% (зокрема м'ясо 60%, субпродукти 39%)
від 12 zł
ласощі, кістка, 1 шт, 0.03 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти (яловичина 12%), мінеральні речовини
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: лосось, гарбуз, горох, яблуко, морква, нут, чорниця, жир, шпинат
від 13 zł
ласощі, снеки, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: крупи, м'ясо, продукти тваринного та рослинного походження, рис
від 11 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: 99% баранина