Karm dla psów Brit Fresh Chicken with Sweet Potato 400 g 1 szt.
Zdjęcia 4 |
Polecane produktyKarmy dla psów Brit →
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób 48%, łosoś 14%, bulion 28,8%, kasza jaglana, jagody, oleje i tłuszcze, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: konina 62%, rosół 22,8%, aronia 4%, pieczarki 4%, oleje i tłuszcze, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób 48%, pstrąg 14%, rosół 28,8%, pasternak, żurawina, oleje i tłuszcze, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: filet z kurczaka 67%, ryż 1,5%, klasa: super premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, ziemniaki, marchew, groszek, minerały, klasa: super premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jeleń, kaczka, bulion, żurawina, minerały, batat, groszek, gruszka, klasa: super premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: filet z kurczaka 40%, szynka 4%, ryż 1,5%, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 47% wołowina, 15% dziczyzna, 6% jabłko, węglan wapnia, chlorek sodu, klasa: super premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, wątroba, warzywa, minerały, rozmaryn, pietruszka, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: wołowina, gęś, rosół, jagody, awokado, minerały, marchew, gruszka, klasa: super premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: pierś z kurczaka, szynka, dynia, marchew, groszek, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kaczka, wieprzowina, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: tuńczyk 51%, ryż 1,5%, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, bulion, gryka, groch, ciecierzyca, jabłka, minerały, klasa: super premium
Brit Fresh Chicken with Sweet Potato 400 g |
|
Kompletne i zbilansowane żywienie z mięsem, podrobami, warzywami, owocami i ziołami.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Brit FreshPorównaj w tabeli →
od 147 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, ziemniaki, kasza gryczana, czarna porzeczka, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: ryby, kurczak, rosół, dynia, sorgo, kasza gryczana, jabłka, minerały, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, indyk, bulion, kasza jaglana, jabłka, minerały, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, dynia, jabłka, minerały, klasa: super premium
od 139 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: indyk, groszek, ryż, aronia, mniszek lekarski, olej z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, bulion, gryka, groch, ciecierzyca, jabłka, minerały, klasa: super premium
od 143 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, ziemniaki, kasza gryczana, jabłko, tymianek, tłuszcz z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 43 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, ziemniaki, kasza gryczana, jabłko, tymianek, tłuszcz z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 143 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: świeża wołowina 40%, suszona wołowina 25%, dynia (10%), klasa: super premium
od 37 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: duże, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: świeża wołowina 40%, suszona wołowina 25%, dynia (10%), klasa: super premium
od 148 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: kaczka, owies, kasza jaglana, owoce, warzywa, klasa: super premium
od 42 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: kaczka, owies, kasza jaglana, owoce, warzywa, klasa: super premium
od 43 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: indyk, groszek, ryż, aronia, mniszek lekarski, olej z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, ziemniaki, kasza gryczana, czarna porzeczka, klasa: super premium
od 156 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, v sostave: wołowina, dynia, kasza gryczana, buraki, kapusta, klasa: super premium
od 38 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, v sostave: wołowina, dynia, kasza gryczana, buraki, kapusta, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kaczka, bulion, kasza jaglana, marchew, jabłka, minerały, klasa: super premium