Karm dla psów Brit Fresh Chicken with Potato Adult Great Life 12 kg
Brit Fresh Chicken with Potato Adult Great Life 12 kg 2.5 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Fresh Chicken with Potato Adult Great Life 12 kg
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brit Świeże ze świeżym kurczakiem dla dorosłych psów - 1 worek 85956025307 | 219 zł |
Brit Fresh Adult Great Life, kurczak z ziemniakami - 2 x 12 kgMnóstwo świeżego kurczaka, uszlachetnioneg Zooplus.plZłóż skargę | 282 zł |
Brit Brit Fresh Dog Adult Chicken & Potato 12kg | 164 zł |
BRIT Fresh chicken with potato adult great life 12 kgPełnoporcjowa, sucha karma dla dorosłych psów wszystkich ras.Holistyczna formuła na bazie świeżego i suszonego kurczaka oraz... więcejziemniaków. Duża zawartość mięsa dostarcza aminokwasów pochodzenia zwierzęcego, które dbają o zdrowie stawów i tkanek. Mieszanka jest aromatyczna, dzięki naturalnym warzywom, owocom, ziołom. Dostarczają one także przeciwutleniac Fera.plZłóż skargę | 143 zł |
BRIT FRESH kurczak z ziemniakami Karma sucha dla dorosłych psów wszystkichbez przeciwutleniaczy, barwników i sztucznych aromatów
duża ilość świeżego mięsa
dla dorosłych psów wszystkich ras zoo24.plZłóż skargę | 210 zł |
pokaż 4 oferty
Seria Brit FreshPorównaj w tabeli →
od 146 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, ziemniaki, kasza gryczana, czarna porzeczka, klasa: super premium
od 42 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: kaczka, owies, kasza jaglana, owoce, warzywa, klasa: super premium
od 43 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: indyk, groszek, ryż, aronia, mniszek lekarski, olej z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, ziemniaki, kasza gryczana, czarna porzeczka, klasa: super premium
od 152 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, v sostave: wołowina, dynia, kasza gryczana, buraki, kapusta, klasa: super premium
od 38 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, v sostave: wołowina, dynia, kasza gryczana, buraki, kapusta, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kaczka, bulion, kasza jaglana, marchew, jabłka, minerały, klasa: super premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: ryby, kurczak, rosół, dynia, sorgo, kasza gryczana, jabłka, minerały, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, indyk, bulion, kasza jaglana, jabłka, minerały, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, dynia, jabłka, minerały, klasa: super premium
od 139 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: indyk, groszek, ryż, aronia, mniszek lekarski, olej z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, bulion, gryka, groch, ciecierzyca, jabłka, minerały, klasa: super premium
od 143 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, ziemniaki, kasza gryczana, jabłko, tymianek, tłuszcz z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 43 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, ziemniaki, kasza gryczana, jabłko, tymianek, tłuszcz z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 143 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: świeża wołowina 40%, suszona wołowina 25%, dynia (10%), klasa: super premium
od 37 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: duże, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: świeża wołowina 40%, suszona wołowina 25%, dynia (10%), klasa: super premium
od 150 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: kaczka, owies, kasza jaglana, owoce, warzywa, klasa: super premium
Modyfikacje Brit Fresh Chicken with Potato Adult Great Life
Ceny na Brit Fresh Chicken with Potato Adult Great Life |
---|---|---|---|---|
Brit Fresh Chicken with Potato Adult Great Life 2.5 kg | od 43 zł | 6 oferty | ||
Brit Fresh Chicken with Potato Adult Great Life 12 kg | od 143 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 139 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: indyk, groszek, ryż, aronia, mniszek lekarski, olej z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 150 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: kaczka, owies, kasza jaglana, owoce, warzywa, klasa: super premium
od 120 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 231 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: mączka z łososia 14%, zboża, tłuszcze, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 220 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: indyk 12%, białko z indyka 39%, tłuszcz, ziemniaki, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 157 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, dla wybrednych, na kości, v sostave: mięso drobiowe, łosoś (6%), ryż, warzywa, zboża, witaminy, klasa: super premium
od 187 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: owad, biała ryba, groszek, pulpa jabłkowa, białko grochu, olej, klasa: super premium
od 198 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso żubra, jagnięcina, bataty, dziczyzna, wołowina, jajka, klasa: super premium
od 119 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: zboża, mięso i produkty mięsne, ryby i produkty rybne, oleje i tłuszcze, warzywa, klasa: super premium
od 202 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 165 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: mięso jagnięce (25%), ryż (25%), warzywa, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 180 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: kurczak, ryż, zboża, warzywa, jajka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium