Karm dla psów Brit Fresh Fish with Pumpkin Adult Large 12 kg
Zdjęcia 4 |
Zamknij
Menu
Brit Fresh Fish with Pumpkin Adult Large 12 kg 2.5 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Fresh Fish with Pumpkin Adult Large 12 kg
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brit 12kg Fresh Adult Large Fish & Pumpkin Muscles & Joints karma dla psów- Skład: świeże ryby (40%), suszony kurczak (20%), dynia (10%), tłuszcz z kurczaka (zakonserwowany z mieszanymi tokoferolami)... więcej, owies, gryka (4%), jabłka, buraki (2%), olej z łososia, drożdże piwne, siemię lniane, wątróbka drobiowa, kolagen, algi, boćwina (0,2%), pietruszka (0,05). %), rozmaryn, rozmaryhymianek Amazon.plZłóż skargę | 237 zł |
Brit Fresh Fish with Pumpkin Adult Large 12 kg?wie?a ryba z dyni?, kasz? gryczan?, burakiem i pietruszk?. Formu?a superpremium dla psów du?ych ras powy?ej 25 kg. Karma hol... więcejistyczna dla psów wykonana z 40% starannie przetworzonego ?wie?ego mi?sa. Kompletna karma dla psów. U?ywanie ?wie?ego mi?sa w przygotowaniu granulatu Brit Fresh pozwala nam wyeliminowa? jeden ze etapów przetwarzania i zachowa? sk?adniki od?ywcze w mi?sie razem z jego naturalnym smakiem i aromatem. Po??czyli?my staro?ytne ziarna jak kasza gryczana, proso i owies z tradycyjnymi zio?ami, dyni?, cukini? i owocami tworz?c zdrowe menu które na pewno przypadnie do gustu wszystkim kochaj?cym psy wysokiej jako?ci pysznym jedzeniem. - Dla doros?ych du?ych ras - Poprawiony smak oraz ?wie?y aromat, wy?sza d?ugotrwa?a apetyczno?? - Zawiera staro?ytne ziarna oraz inne naturalne sk?adniki - dyni?, owsiank?,gryk?, Proshop.plZłóż skargę | 224 zł |
BRIT Fresh fish with pumpkin adult large 12 kgPełnoporcjowa, sucha karma dla dorosłych psów dużych ras.Holistyczna formuła na bazie świeżej ryby i suszonego kurczaka. Duża... więcejzawartość mięsa dostarcza aminokwasów pochodzenia zwierzęcego, które dbają o zdrowie stawów i tkanek. Mieszanka jest aromatyczna, dzięki rybie i naturalnym warzywom, owocom, ziołom. Dostarczają one także przeciwutleniac Fera.plZłóż skargę | 157 zł |
Brit Fresh Adult Large, ryba z dynią - 12 kgCzy Twój pies jest dużym czworonogiem? Jeśli chcesz karmić go najlepszą karmą, dostosowaną do jego wielkości, to Brit Fresh A... więcejdult Large jest idealnym wyborem: świeże ryby są głównym składnikiem tej smacznej karmy, zapewniając Twojemu pupilowi najlepszą energię dla jego mięśni. Do tego zawiera pyszną dynię, która ma obniżoną zawartość węglowodanów i niski indeks glikemiczny. Brit Fresh Adult Large z rybą i dynią zawiera grykę, która jest szczególnie bogata w ważne składniki odżywcze, które mogą przyczynić się na przykład do prawidłowego i zdrowego funkcjonowania serca. Buraki dostarczają dodatkowego błonnika i zawierają dużo witaminy A i witaminy C! Porcja pietruszki również pobudza kubki smakowe Twojego psa! Nawiasem mówiąc, autentyczna receptura jest konsekwentnie wolna od barwników, chemicznych aromatów i innych zbędnych składników. Brit Fresh Adult Large z rybą i dynią w skrócie: Najwyższej jakości pełnoporcjowa karma dla psów dużych ras. Ze świeżymi rybami: wysokiej jakości źródło białka, dostarcza cennych aminokwasów i wspaniale smakuje. Dynia: warzywo o niskiej zawartości węglowodanów i niskim indeksie glikemicznym. Gryka: szczególnie bogata w składniki odżywcze, może wspierać prawidłowe funkcjonowanie serca. Burak: pełen błonnika i fitoskładników, zawiera witaminę A i witaminę C. Pietruszka: bogata we flawonoidy i aromatyczna roślina. Probiotyki: mogą wspierać naturalną florę jelitową. Mieszanka owoców, warzyw i ziół: uzupełnia spektrum substancji witalnych. Naturalny skład: bez barwników, chemicznych aromatów i innych zbędnych składników. Z glukozaminą i chondroityną. W niezawodnej jakości premium. Wyprodukowana w Czechach. Zooplus.plZłóż skargę | 156 zł |
BRIT FRESH Karma sucha ryba z dynią dla dorosłych psów ras dużych 12kg DAR | 215 zł |
pokaż 3 oferty
Seria Brit FreshPorównaj w tabeli →
od 146 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, ziemniaki, kasza gryczana, czarna porzeczka, klasa: super premium
od 152 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, v sostave: wołowina, dynia, kasza gryczana, buraki, kapusta, klasa: super premium
od 38 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, v sostave: wołowina, dynia, kasza gryczana, buraki, kapusta, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kaczka, bulion, kasza jaglana, marchew, jabłka, minerały, klasa: super premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: ryby, kurczak, rosół, dynia, sorgo, kasza gryczana, jabłka, minerały, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, indyk, bulion, kasza jaglana, jabłka, minerały, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, dynia, jabłka, minerały, klasa: super premium
od 139 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: indyk, groszek, ryż, aronia, mniszek lekarski, olej z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, bulion, gryka, groch, ciecierzyca, jabłka, minerały, klasa: super premium
od 143 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, ziemniaki, kasza gryczana, jabłko, tymianek, tłuszcz z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 43 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, ziemniaki, kasza gryczana, jabłko, tymianek, tłuszcz z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 143 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: świeża wołowina 40%, suszona wołowina 25%, dynia (10%), klasa: super premium
od 37 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: duże, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: świeża wołowina 40%, suszona wołowina 25%, dynia (10%), klasa: super premium
od 150 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: kaczka, owies, kasza jaglana, owoce, warzywa, klasa: super premium
od 42 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: kaczka, owies, kasza jaglana, owoce, warzywa, klasa: super premium
od 43 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: indyk, groszek, ryż, aronia, mniszek lekarski, olej z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, ziemniaki, kasza gryczana, czarna porzeczka, klasa: super premium
Modyfikacje Brit Fresh Fish with Pumpkin Adult Large
Ceny na Brit Fresh Fish with Pumpkin Adult Large |
---|---|---|---|---|
Brit Fresh Fish with Pumpkin Adult Large 2.5 kg | od 38 zł | 6 oferty | ||
Brit Fresh Fish with Pumpkin Adult Large 12 kg | od 152 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 190 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na wątrobę, na stawy, na kości, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 180 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: drób (50%), ryż, zboża, warzywa, owoce, jajka, klasa: super premium
od 187 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: drób (50%), ryż, zboża, ryby, warzywa, owoce, jajka, klasa: super premium
od 187 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na wątrobę, na stawy, v sostave: drób (50%), ryż, zboża, ryby, warzywa, owoce, jajka, klasa: super premium
od 176 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: mięso z łososia, ryż, kukurydza, mąka, masło, ziemniaki, hydrolizat z łososia, klasa: super premium
od 210 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na stawy, v sostave: kurczak, owies, owady, pulpa jabłkowa, tłuszcz, aromat, drożdże, klasa: super premium
od 211 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: kurczak 83%, indyk 12%, kaczka 5%, zboża, tłuszcze, mączka rybna, warzywa, klasa: super premium
od 159 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: od 3. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, owies, owady, pulpa jabłkowa, klasa: super premium
od 198 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, na stawy, v sostave: mięso kaczki, ryż, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 216 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na serce, na stawy, v sostave: kurczak, łosoś, klasa: super premium
od 120 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: białka drobiowe, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium