Karm dla psów Brit Fresh Fish with Pumpkin Adult Large 2.5 kg
Zdjęcia 4 |
Zamknij
Menu
Brit Fresh Fish with Pumpkin Adult Large 2.5 kg 2.5 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Fresh Fish with Pumpkin Adult Large 2.5 kg
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brit Fresh ze świeżą rybą dla dużych psów - 1 worek 8595602530786Pełna karma bogata w świeże ryby dla dorosłych dużych psów
Świeża ryba z dynią, kaszą gryczaną, burakami, pietruszką
Formuł... więceja super premium dla dorosłych psów dużych Amazon.plZłóż skargę | 74 zł |
BRIT FRESH Karma sucha ryba z dynią dla dorosłych psów ras dużych 2,5kg DA | 58 zł |
Brit Fresh Fish With Pumpkin Adult Large 2.5kg | 60 zł |
BRIT Fresh fish with pumpkin adult large 2,5 kgPełnoporcjowa, sucha karma dla dorosłych psów dużych ras.Holistyczna formuła na bazie świeżej ryby i suszonego kurczaka. Duża... więcejzawartość mięsa dostarcza aminokwasów pochodzenia zwierzęcego, które dbają o zdrowie stawów i tkanek. Mieszanka jest aromatyczna, dzięki rybie i naturalnym warzywom, owocom, ziołom. Dostarczają one także przeciwutleniac Fera.plZłóż skargę | 38 zł |
Brit Fresh Dog Adult Large Fish & Pumpkin 2,5kg | 54 zł |
Brit Fresh Dog Adult Large Fish & Pumpkin 2,5kg | 64 zł |
Seria Brit FreshPorównaj w tabeli →
od 146 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, ziemniaki, kasza gryczana, czarna porzeczka, klasa: super premium
od 38 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, v sostave: wołowina, dynia, kasza gryczana, buraki, kapusta, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kaczka, bulion, kasza jaglana, marchew, jabłka, minerały, klasa: super premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: ryby, kurczak, rosół, dynia, sorgo, kasza gryczana, jabłka, minerały, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, indyk, bulion, kasza jaglana, jabłka, minerały, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, dynia, jabłka, minerały, klasa: super premium
od 139 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: indyk, groszek, ryż, aronia, mniszek lekarski, olej z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, bulion, gryka, groch, ciecierzyca, jabłka, minerały, klasa: super premium
od 143 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, ziemniaki, kasza gryczana, jabłko, tymianek, tłuszcz z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 43 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, ziemniaki, kasza gryczana, jabłko, tymianek, tłuszcz z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 143 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: świeża wołowina 40%, suszona wołowina 25%, dynia (10%), klasa: super premium
od 37 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: duże, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: świeża wołowina 40%, suszona wołowina 25%, dynia (10%), klasa: super premium
od 150 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: kaczka, owies, kasza jaglana, owoce, warzywa, klasa: super premium
od 42 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: kaczka, owies, kasza jaglana, owoce, warzywa, klasa: super premium
od 43 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: indyk, groszek, ryż, aronia, mniszek lekarski, olej z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, ziemniaki, kasza gryczana, czarna porzeczka, klasa: super premium
od 156 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, v sostave: wołowina, dynia, kasza gryczana, buraki, kapusta, klasa: super premium
Modyfikacje Brit Fresh Fish with Pumpkin Adult Large
Ceny na Brit Fresh Fish with Pumpkin Adult Large |
---|---|---|---|---|
Brit Fresh Fish with Pumpkin Adult Large 2.5 kg | od 38 zł | 6 oferty | ||
Brit Fresh Fish with Pumpkin Adult Large 12 kg | od 156 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 60 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, na stawy, v sostave: mięso kaczki, ryż, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 59 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: ryż, jagnięcina, zboża, białka, warzywa, jajka, klasa: super premium
od 63 zł
sucha karma, 2.25 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, v sostave: wołowina 28%, ryż 27%, indyk, tłuszcz, fasola, jabłka, oleje, marchew, klasa: super premium
od 63 zł
sucha karma, 2.25 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, groch, otręby ryżowe, tłuszcz, indyk, jabłka, klasa: super premium
od 51 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 51 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: od 3. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, owies, owady, pulpa jabłkowa, klasa: super premium
od 40 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na wątrobę, na stawy, na kości, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 40 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na stawy, v sostave: drób, jagnięcina, zboża, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 68 zł
sucha karma, 2.25 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, v sostave: kurczak 30%, ziemniaki 25%, ryż, jabłka, marchew, tłuszcz, olej, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na stawy, v sostave: ryby (10% łososia), wysłodki buraczane, białko i tłuszcz rybny, zboża, klasa: super premium
od 38 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium