Karm dla psów Animonda GranCarno Original Adult Beef/Lamb 0.4 kg
Zamknij
Menu
Animonda GranCarno Original Adult Beef/Lamb 400 g 0.4 kg0.8 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Animonda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Animonda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Animonda GranCarno Original Adult Beef/Lamb 0.4 kg
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Animonda - Karma dla dorosłych psów wołowina i jagnięcina puszkaKarma Animonda dla dorosłych psów to doskonałe połączenie wołowiny i jagnięciny w puszcze. Zaspokaja ich smakowe upodobania i... więcejzapewnia pełnowartościow Zakupy.Auchan.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 13 zł |
ANIMONDA GRANCARNO karma mokra dla PSA DOROSŁEGO wołowina jagnięcina 400g | 8 zł |
Animonda GranCarno Adult Wołowina z Jagnięciną - puszka dla psa 400g ANI24Animonda GranCarno Adult Wołowina z Jagnięciną - mokra karma dla psów Animonda GranCarno Adult Wołowina z Jagnięciną - to peł... więcejnoporcjowa karma przeznaczona dla dorosłych psów. Firma Animonda jest niemieckim producentem karm dla zwierząt domowych. Od 1991 roku zajmuje się wytwarzaniem żywności dla psów i kotów. Bez wątpienia wieloletnie doświadczenie pozwala tworzyć produkty wysokiej jakości, dostosowane do potrzeb zwierząt na każdym etapie ich życia. Dodatkowo Animonda oferuje produkty pozbawione sztucznych składników, konserwantów, cukru i barwników. Dlatego, zgodnie z filozofią marki, karmy są niezwykle odżywcze i zdrowe. Również wieloletnia współpraca z weterynarzami i dietetykami przyczynia się do powstawania produktów wysokiej jakości. W związku z tym wszystkie receptury oparte są o najnowszą wiedzę naukową z zakresu żywienia i potrzeb zwierząt. Linia GranCarno to różnorodność wyselekcjonowan Miskakarmy.plZłóż skargę | 7 zł |
Animonda GranCarno Original Adult Wołowina i jagnięcina 400g | 17 zł |
Karma dla psa ANIMONDA Grancarno Adult, wołowina i jagnięcina, 400 g.pełnowartościow EmpikZłóż skargę | 7 zł |
pokaż 4 oferty
Seria Animonda GranCarnoPorównaj w tabeli →
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 40% wołowina, 28% kurczak, węglan wapnia, olej z łososia, klasa: super premium
od 16 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, buraki, jeżyny, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: 68% indyk, 2,5% boćwina, 0,3% róża, 0,2%, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina 50%, dziczyzna 18%, podroby, klasa: super premium
od 16 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, szpinak, maliny, pestki dyni, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, klasa: super premium
od 11 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 52% wołowina, 31% rosół, 8% kurczak, 5% indyk, 4% dziczyzna, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 56% wołowina, 12% kacze serca, węglan wapnia, chlorek sodu, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: owieczka, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 52% wołowina, 31% rosół, 8% kurczak, 5% indyk, 4% dziczyzna, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 52% wołowina, 12% łosoś, 4% szpinak, węglan wapnia, chlorek sodu, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina 68%, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 58% wołowina, 10% królik, 0,5% pietruszka, węglan wapnia, klasa: super premium
od 15 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina 50%, dziczyzna 18%, podroby, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 47% wołowina, 15% dziczyzna, 6% jabłka, węglan wapnia, chlorek sodu, klasa: super premium
od 15 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina 38%, kurczak 30%, podroby, klasa: super premium
od 52 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 47% wołowina, 15% dziczyzna, 6% jabłka, węglan wapnia, chlorek sodu, klasa: super premium
Modyfikacje Animonda GranCarno Original Adult Beef/Lamb
Ceny na Animonda GranCarno Original Adult Beef/Lamb |
---|---|---|---|---|
Animonda GranCarno Original Adult Beef/Lamb 0.4 kg | od 7 zł | 9 oferty | ||
Animonda GranCarno Original Adult Beef/Lamb 0.8 kg | od 16 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kaczka, wieprzowina, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: tuńczyk 51%, ryż 1,5%, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: filet z kurczaka 67%, ryż 1,5%, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i jego pochodne, jaja, zboża, składniki mineralne, klasa: super premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: filet z kurczaka 40%, szynka 4%, ryż 1,5%, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: konina 62%, rosół 22,8%, aronia 4%, pieczarki 4%, oleje i tłuszcze, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina 68%, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 52% wołowina, 31% rosół, 8% kurczak, 5% indyk, 4% dziczyzna, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: łoś 30%, drób 32%, bulion 22,8%, tipinambur, żurawina, oleje i tłuszcze, klasa: super premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina 51%, serce 17%, klasa: super premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.19 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: wątróbka drobiowa, błonnik roślinny, kukurydza, białka, klasa: super premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kaczka 32%, drób 30%, bulion 28,8%, pasternak, rokitnik zwyczajny, oleje i tłuszcze, klasa: super premium