Корм для собак Animonda GranCarno Fleisch Pur Adult Multi-Meat Cocktail 0.4 кг
Animonda GranCarno Fleisch Pur Adult Multi-Meat Cocktail 400 g 0.4 кг0.8 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Animonda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Animonda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Animonda GranCarno Fleisch Pur Adult Multi-Meat Cocktail 0.4 кг
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa ANIMONDA GranCarno Mięsny koktajl 400 gKoktajl z rozpływającymi się w ustach, mięsistymi składnikami: GranCarno Adult Multi-Meat Cocktail zawiera w 100% świeże, mię... щеsne składniki z wołowiny, kurczaka, indyka i dziczyzny. Electro.plПоскаржитись | 10 zł |
Karma dla psa ANIMONDA GranCarno Mięsny koktajl 400 gKoktajl z rozpływającymi się w ustach, mięsistymi składnikami: GranCarno Adult Multi-Meat Cocktail zawiera w 100% świeże, mię... щеsne składniki z wołowiny, kurczaka, indyka i dziczyzny.... Avans.plПоскаржитись | 10 zł |
ANIMONDA GranCarno koktajl mięsny puszka 400g DARMOWA DOSTAWA + 3CASHBACKGranCarno Orginal Adult 400g
mieszanka czterech mięs
artykuł nr. 82-730
Psi nos jest niezawodny. Właśnie dlatego twój p... щеies natychmiast rozpozna GranCarno w swojej misce. Najwyższej jakości mięso w soczystych, pełnych kawałkach przemówi do jego kubków smakowych. Wyprodukowane wyłącznie z niemrożonego, świeżego mięsa. W ten sposób zachowuje ono niezmienioną strukturę. W pokarmie doskonale widoczne są kawałki mięsa, smak jest prawdziwy i atrakcyjny dla psa. Czyste mięso bez dodatków zboża, soi, barwników, aromatyzerów, dla czystego i nieskażonego smaku. zoo24.plПоскаржитись | 8 zł |
animonda ANIMONDA Grancarno Adult mięsny koktajl - mokra karma dla psa - 4BEZ CUKRU: TakBez soi: TakBiałko: 10%Brak sztucznych barwników: TakEAN: 4017721827300Gw Akces-markt.plПоскаржитись | 9 zł |
Animonda GranCarno Adult Koktajl Mięsny - puszka dla psa 400 g ANI5400Animonda GranCarno Adult Koktajl Mięsny - mokra karma dla psów Animonda GranCarno Adult Koktajl Mięsny - to pełnoporcjowa kar... щеma przeznaczona dla dorosłych psów. Firma Animonda jest niemieckim producentem karm dla zwierząt domowych. Od 1991 roku zajmuje się wytwarzaniem żywności dla psów i kotów. Bez wątpienia wieloletnie doświadczenie pozwala tworzyć produkty wysokiej jakości, dostosowane do potrzeb zwierząt na każdym etapie ich życia. Dodatkowo Animonda oferuje produkty pozbawione sztucznych składników, konserwantów, cukru i barwników. Dlatego, zgodnie z filozofią marki, karmy są niezwykle odżywcze i zdrowe. Również wieloletnia współpraca z weterynarzami i dietetykami przyczynia się do powstawania produktów wysokiej jakości. W związku z tym wszystkie receptury oparte są o najnowszą wiedzę naukową z zakresu żywienia i potrzeb zwierząt. Linia GranCarno to różnorodność wyselekcjonowan Miskakarmy.plПоскаржитись | 8 zł |
ще 9 пропозицій
Серія Animonda GranCarnoПорівняти в таблиці →
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, серце індички, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 50%, дичину 18% , субпродукти, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 47% яловичина, 15% оленина, 6% яблук, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 15 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 38%, курка 30%, субпродукти, клас: суперпреміум
від 52 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 47% яловичина, 15% оленина, 6% яблук, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 16 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, амарант, журавлина, лососева олія, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 51%, серце 17%, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 53% яловичина, 15% індичка, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, картопля, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 41%, ягня 27%, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 54% яловичина, 14% серце індички, карбонат кальцію, лососева олія, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, картопля, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, баранина, карбонат кальцію, лососева олія, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 52% яловичина, 12% лосось, 4% шпинат, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: індичка, картопля, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: індичка, картопля, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 47% яловичина, 15% оленина, 6% яблуко, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, картопля, клас: суперпреміум
від 16 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: конина, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
Модификації Animonda GranCarno Fleisch Pur Adult Multi-Meat Cocktail
Ціни на Animonda GranCarno Fleisch Pur Adult Multi-Meat Cocktail |
---|---|---|---|---|
Animonda GranCarno Fleisch Pur Adult Multi-Meat Cocktail 0.4 кг | від 7 zł | 14 пропозицій | ||
Animonda GranCarno Fleisch Pur Adult Multi-Meat Cocktail 0.8 кг | від 11 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, свинина, клас: суперпреміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та його похідні, яйця, злаки, мінерали, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: тунець 51%, рис 1,5%, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 41%, ягня 27%, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 68%, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: філе курки 40%, шинка 4%, рис 1.5%, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.19 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: печінка птиці, рослинна клітковина, кукурудза, білки, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: конина 62%, бульйон 22.8%, аронія 4%, гриби 4%, олії та жири, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, печінку птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінер, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: філе курки 67%, рис 1.5%, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та м'ясопродукти 72% (32% курка), бульйон 27%, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 51%, серце 17%, клас: суперпреміум