Karm dla psów Brit Care Hypoallergenic Adult Large Breed Lamb 1 kg
Zamknij
Menu
Brit Care Hypoallergenic Adult Large Breed Lamb 1 kg |
|
Chondroprotektory wspierają zdrowy wzrost i rozwój stawów, kości i chrząstek. Probiotyki i przeciwutleniacze wzmacniają układ odpornościowy i wspierają zdrowy układ trawienny.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Care Hypoallergenic Adult Large Breed Lamb 1 kg
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma dla psa BRIT CARE Hypoallergenic Jagnięcina z ryżem 1 kgPełnoporcjowa karma na bazie jednego źródła białka - jagnięciny, stworzona z myślą o dorosłych psach ras dużych (ważących pow... więcejyżej 25kg) o normalnym zapotrzebowaniu na energię. Electro.plZłóż skargę | 24 zł |
Karma dla psa BRIT CARE Hypoallergenic Jagnięcina z ryżem 1 kgPełnoporcjowa karma na bazie jednego źródła białka - jagnięciny, stworzona z myślą o dorosłych psach ras dużych (ważących pow... więcejyżej 25kg) o normalnym zapotrzebowaniu na energię.... Avans.plZłóż skargę | 24 zł |
Brit Care Dog Hypoallergenic Adult Large Lamb 1kgSpecyfikacja Brak sztucznych barwników Tak Rodzaj zwierzęcia Pies Bez laktozy Tak Rasa psa Wszystkie... więcejrasy dużych psów Rodzaj opakowania Plastikowa torba Bez soi Tak Bez cukru Tak Forma dawkowania Stały Specyficzne potrzeby zwierzęcia Alergia pokarmowa Waga produktu 1 kg Smak karmy Jagnięcina Efekty zdrowotne Leczenie alergii, Zdrowie ogólne Wielkość psa Duży (20-40 kg) Wielkość psa Duże (40-60 kg) Bezglutenowe Tak Wiek zwierzęcia Dorosły Bez konserwantów Tak Popiół surowy 7% Białko 26% Zawartość wilgoci 10% Włókna surowe 3% Zawartość tłuszczu 14% Szerokość 200mm Długość 80mm Wysokość 200mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 53 zł |
Karma dla psa BRIT CARE Hypoallergenic Jagnięcina z ryżem 1 kgPełnoporcjowa karma na bazie jednego źródła białka - jagnięciny, stworzona z myślą o dorosłych psach ras dużych (ważących pow... więcejyżej 25kg) o normalnym zapotrzebowaniu na energię.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 24 zł |
Brit Care Hypoallergenic Adult Large Breed Lamb - sucha karma dla psa - 1Akces-markt.pl Złóż skargę | 29 zł |
Brit BRIT CARE Dog Hypoallergenic Adult Large Breed Lamb 1kg | 43 zł |
BRIT Care Hypoallergenic Adult Large Breed z jagnięciną 1 kgPełnoporcjowa karma dla psów. Hipoalergiczna receptura Jagnięcina i ryż dla dorosłych psów wielkich ras (powyżej 25 kg).
Funk... więcejcjonalne składniki odżywcze :- Olej z Łososia - źródło kwasów tłuszczowych Omega-3- Zioła i owoce- Drożdże - naturalne źródło Inozytolu / aminokwasów i peptydów- Dodatek Tauryny- Organiczne dodatki
SKŁAD: dehydratyzowana jagnięcina (40%), ryż (38%), suszona pulpa jabłkowa, tłuszcz z kurczaka, naturalny aromat, drożdże piwne, olej z łososia (2%), mąka grochowa, glukozamina (260 mg/kg), fruktooligosach Fera.plZłóż skargę | 24 zł |
Seria Brit Care
od 51 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, owies, owady, tłuszcz, pulpa jabłkowa, aromat, drożdże, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: świeży kurczak (26%), suszony kurczak (26%), żółty groszek, super premium
od 238 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: owad, biała ryba, groszek, pulpa jabłkowa, białko grochu, olej, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, warzywa, łosoś, kurczak, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 56 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: owieczka, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kurczak, owoce, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 158 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: jagnięcina, ryż, klasa: super premium
od 116 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: świeży kurczak (26%), suszony kurczak (26%), żółty groszek, super premium
od 11 zł
smakołyki, przekąski, 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, v sostave: jagnięcina, banan
od 11 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kurczak, owoce, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 190 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na wątrobę, na stawy, na kości, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 57 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, łosoś, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 162 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: jagnięcina, ryż, pulpa jabłkowa, tłuszcz, olej z łososia, mąka grochowa, klasa: super premium
od 133 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kurczak, owoce, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 132 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 62% kurczak, 15% wątróbka, kaczka 8%, bulion, rokitnik, minerały, skrobia, super premium
od 177 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: dziczyzna 36%, ziemniaki 35%, owoce, kurczak i olej rybny, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, wątróbka, indyk, łosoś, rosół, rokitnik, super premium
od 13 zł
smakołyki, przekąski, 1 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: białko owadzie, groch, białko królicze, skrobia, olej, siemię lniane
od 6 zł
przysmaki, przekąski, 0.05 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: suszona mąka z kaczki 22%, groszek, skrobia z tapioki, białko z kurczaka 10%, super premium
Modyfikacje Brit Care Hypoallergenic Adult Large Breed Lamb
Ceny na Brit Care Hypoallergenic Adult Large Breed Lamb |
---|---|---|---|---|
Brit Care Hypoallergenic Adult Large Breed Lamb 1 kg | od 24 zł | 7 oferty | ||
Brit Care Hypoallergenic Adult Large Breed Lamb 3 kg | od 52 zł | 8 oferty | ||
Brit Care Hypoallergenic Adult Large Breed Lamb 12 kg | od 158 zł | 14 oferty | ||
Brit Care Hypoallergenic Adult Large Breed Lamb 14 kg | od 360 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 20 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 28 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: duże, wiek: szczenięta, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla karmiących, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, indyk, łosoś, warzywa, owoce, algi, minerały, zioła, klasa: super premium
od 21 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: duże, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 24 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: owad, biała ryba, groszek, pulpa jabłkowa, białko grochu, olej, klasa: super premium
od 25 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: dziczyzna 36%, ziemniaki 35%, owoce, kurczak i olej rybny, klasa: super premium
od 24 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 22 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na stawy, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 25 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: duże, wiek: od 3. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: owieczka, klasa: super premium
od 40 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: białko łososia 26%, ryż, jęczmień, tłuszcz, olej z łososia, ziemniaki, klasa: super premium
od 39 zł
sucha karma, 2.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: łosoś, ziemniaki, groszek, batat, klasa: premium
od 28 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: ziemniaki, mięso strusia, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 28 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, kurczak, ziemniaki, mąka, białko, skrobia, wysłodki buraczane, zioła, klasa: super premium