Zlewozmywak kuchenny Blanco Claron 340/180-IF/N 517224 585x440
Zdjęcia 3 |
Blanco Claron 340/180-IF/N 517224 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Claron 340/180-IF/N 517224 585x440
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew stalowy Blanco Claron 340 / 180-IF stal szlachetna polerowana 521608 | 4 896 zł |
Zlew BLANCO CLARON 340/180-IF (korek manual InFino) 521608 | 4 608 zł |
Zlew BLANCO CLARON 340/180-IF (korek manual InFino) 521608 | 4 700 zł |
BLANCO 521608 BLANCO Zlewozmywak CLARON 340/180-IF stal szlachetna komora | 4 896 zł |
Zlewozmywak Blanco CLARON 340/180-IF PRAWA Z KOR. INFINO 521 608 tel. 697 | 4 298 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →