Obudowa be quiet! Pure Base 600 czarny (BG021)
Wideo 18Zdjęcia 9 |
Dość zaawansowana obudowa klasy średniej przeznaczona do budowy cichego i wydajnego systemu komputerowego. Model jest tworzony w formacie Midi Tower. Główną cechą jednostki systemowej jest obecność izolacji akustycznej na ścianach bocznych, a także na panelu górnym i przednim. Nadwozie otrzymało podwozie z urządzeniem modułowym. Dysk twardy i podstawki napędów optycznych są odłączane.
Jeśli stelaż HDD zostanie częściowo lub całkowicie zdemontowany, możliwe będzie zainstalowanie na obudowie karty graficznej o długości do 425 mm. Jeśli stelaż nie zostanie usunięty, maksymalna długość kart rozszerzeń wyniesie 280 mm. Obudowa Be quiet Pure Base 600 jest wyposażona w parę wentylatorów. Są to zastrzeżone wirniki łopatkowe 140 mm z serii Pure Wings 2 z unikalnym łożyskiem tulei Rifle.
W jednostce systemowej będzie można użyć do 5 wentylatorów. Prędkość obrotową wirników łopatkowych można kontrolować z panelu interfejsu, na którym znajduje się przełącznik 3-pozycyjny. Dodatkowo panel interfejsu posiada parę złączy USB 3.2 gen1 i mini-jack. Z przodu znajdują się 2 wtyczki do napędów optycznych 5,25”. Na tylnym panelu znajduje się 7 zaślepek zapewniających redundancję PCI-E. Ten model obudowy posiada modyfikację Pure Base 600 Window BGW21 z okienkiem na prawym boku.
Kup be quiet! Pure Base 600 czarny
Wszystkie ceny 22 →Be Quiet Pure Base 600 BGW20 Obudowa Komputera Stacjonarnego Czarny/Pomara | 444 zł |
Be quiet! PURE BASE 600 Black BG021 KZBQTI0000BG021 | 372 zł |
be quiet! Pure Base 600, czarna OB-BEQ-019 | 439 zł |
Obudowa BE QUIET! Pure Base 600 BG021 | 379 zł |
BE QUIET! PURE BASE 600 Black BG021 | 403 zł |
Modyfikacje be quiet! Pure Base 600
Ceny na be quiet! Pure Base 600 |
---|---|---|---|---|
be quiet! Pure Base 600 czarny | od 363 zł | 22 oferty | ||
be quiet! Pure Base 600 srebrny | od 404 zł | 14 oferty |