Monitor Asus VP229HE 22 " czarny
Zdjęcia 6 |
Przystępny cenowo uniwersalny monitor FullHD o przekątnej 21,5 cala z częstotliwością odświeżania 75 Hz, stylowymi, wąskimi ramkami i błyszczącą powłoką antyrefleksyjną. Różni się demokratycznym kosztem, wykorzystaniem wysokiej jakości matrycy IPS i imponująco wysoką wydajnością energetyczną (średnie zużycie 12 W). Jest pozycjonowany jako wysokiej jakości rozwiązanie budżetowe do użytku biurowego i domowego.
Posiada prosty i lakoniczny design, który z łatwością wpasuje się w każde nowoczesne wnętrze. Wyposażony w dwa porty interfejsu, co pozwala na współpracę z komputerami osobistymi i laptopami dowolnej generacji i konfiguracji (dostępne jest analogowe złącze VGA D-sub oraz uniwersalny port cyfrowy HDMI 1.4). Pełnowartościowa ośmiobitowa matryca IPS o rozdzielczości 1920 × 1080 (16:9) jest wyposażona w podświetlenie White-LED bez efektu migotania o wysokiej częstotliwości (Flicker-Free).
Technologia IPS zapewnia doskonałe kąty widzenia w pionie/poziomie (do 178°). 72% gamy kolorów NTSC wystarcza do podstawowej pracy z grafiką bitmapową i wektorową. Minimalny czas reakcji matrycy to 5 ms GTG, co w zupełności wystarcza do odpowiedniego wyświetlania dynamicznego wideo i aktywnej rozgrywki dowolnych tytułów AAA. Zapewniona jest regulacja kąta pochylenia ekranu oraz możliwość montażu na wsporniku VESA (100x100 mm).
Kup Asus VP229HE 22 " czarny
Wszystkie ceny 11 →ASUS VP229HE - 22' IPS |Full HD 5ms 75Hz 1x HDMI, 1xD-Sub VESA 100 | 690 zł |
MONITOR ASUS 21,5" VP229HE - DARMOWY PACZKOMAT OD 599zł | 559 zł |
MONITOR ASUS 21,5" VP229HE | 586 zł |
MONITOR ASUS 21,5" VP229HE | 627 zł |
Monitor Asus 21,5" Eye Care VP229HE VGA HDMI | 595 zł |