Monitor Asus ROG Strix XG17AHP 17.3 " czarny
Wideo 13Zdjęcia 5 |
Asus ROG Strix XG17AHP 17.3 " czarny
Przekątna:17.3 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 3 ms
Częstotliwość:240 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, USB C
Wbudowana bateria 7800 mAh zapewnia do 3,5 godziny pracy na baterii przy częstotliwości odświeżania 240 Hz. Monitor obsługuje technologię szybkiego ładowania Quick Charge 3.0 przez USB-C (tryb USB Power Delivery 3.0).
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Seria Asus ROG Strix (gamingowe)
od 1 879 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 526 zł
do zabawy, mechaniczna, przewodowa, USB, standardowa (ANSI), z blokiem Num, klawisze dodatkowe: 2, podświetlenie, Podświetlenie RGB
od 6 800 zł
do gier, 16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 240 Hz, Core i5, 13450HX, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4050, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, 2.5 kg
od 302 zł
myszka do gier, bezprzewodowe, Bluetooth / radiowa, BT v 5, Multi-Device, przyciski: 4, programowalne, + rolka przewijania, mechaniczne, podświetlenie RGB, czujnik 36000 DPI
od 311 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, przewodowe, 3.5 mm, 2x 3.5 mm, 1.2 m, składane, 20 – 40000 Hz, 32 Ohm
od 1 574 zł
do gier, Full Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., USB C 2 szt., ≥ 4 wentylatory
od 2 100 zł
gamingowy, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.3 ms, 380 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
od 692 zł
do zabawy, optyczno-mechaniczna, przewodowa, USB, standardowa (ANSI), z blokiem Num, podświetlenie, Podświetlenie RGB
od 12 799 zł
wydajny, do gier, 17.3 ", 2560x1440 (16:9), IPS, 240 Hz, Ryzen 9, 7945HX, 2.5 GHz, RAM 32 GB, DDR5, RTX 4080, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, 3 kg
od 150 zł
myszka do gier, przewodowa, USB A, przyciski: 4, programowalne, + rolka przewijania, Omron, podświetlenie RGB, czujnik 12000 DPI
od 388 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, przewodowe, USB A, USB C, 1.2 m, 20 – 40000 Hz, 32 Ohm, akumulator: z etui ładującym + przedłużacz
od 1 059 zł
do gier, Full Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 3 594 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 579 zł
do zabawy, optyczno-mechaniczna, przewodowa, USB, standardowa (ANSI), z blokiem Num, podświetlenie, wodoodporność, Podświetlenie RGB
od 12 999 zł
wydajny, do gier, 16 ", 2560x1600 (16:10), miniLED, 240 Hz, Core i9, 13980HX, 1.6 GHz, RAM 32 GB, DDR5, RTX 4080, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, 2.5 kg
od 271 zł
myszka do gier, bezprzewodowe, Bluetooth / radiowa, Multi-Device, przyciski: 5, + rolka przewijania, czujnik 7200 DPI
od 738 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, kombinowane, odpinany kabel, 3.5 mm, 1.2 m, Bluetooth v 5.0, aptX, aktywna redukcja szumów, wielokanałowe, składane, 10 – 40000 Hz, 32 Ohm, akumulator: 1800 mAh, do 45 h, z etui ładującym + tryb przewodowy
od 1 189 zł
do gier, Full Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 1 999 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 715 zł
do zabawy, optyczno-mechaniczna, kombinowana, bezprzewodowe, Bluetooth / radiowa / przewodowa, BT v 5, USB, niestandardowy, podświetlenie, Podświetlenie RGB
Wideo recenzje
TEGO JESZCZE NIE BYŁO! | Test, recenzja mobilnego... monitora ASUS ROG STRIX XG17AHP
30 lipca 202116 489 przegląd
ASUS Rog STRIX XG17AHPE 17.3 inch 240Hz IPS 3ms, speakers Portable Monitor Unboxing
3 kwietnia 2021691 przegląd
Asus ROG Strix | XG17AHP Portable Gaming Monitor | Review | Unboxing
27 października 20211 846 przegląd
ROG Strix XG17AHP Portable USB Type-C Gaming Monitor
8 lipca 2022152 przegląd
World's Fastest Portable Gaming Monitor - ROG Strix XG17AHP | ROG
6 czerwca 2020235 przegląd
The Ultimate Portable Gaming Monitor - ASUS ROG Strix XG17AHPE
15 czerwca 2020112 281 przegląd
World's Fastest Portable Gaming Monitor - ROG Strix XG17AHP | ROG
5 czerwca 2020163 078 przegląd
ASUS ROG Strix XG17AHP Gaming Monitor Review - Portable Gaming Monitor in 2021
12 lutego 202122 722 przegląd
ASUS ROG Strix XG17AHPE - The King of Portable Gaming Monitors
4 września 202128 857 przegląd
THIS IS SO COOL, But.... (ROG XG17AH Portable Gaming Monitor)
14 sierpnia 202019 719 przegląd
Gaming at 240Hz portably! ASUS ROG Strix XG17AHP review!
23 grudnia 20204 380 przegląd
ASUS Strix XG17AHP 240Hz Portable Monitor (review)
19 lipca 202038 743 przegląd
ASUS ROG STRIX XG17AHPE Portable Monitor connected to a Xbox One X - ASUS ROG STRIX XG17
12 maja 20208 770 przegląd
Zaawansowane funkcje i możliwości monitora Asus ROG Strix XG17AHP:
- Wbudowana bateria 7800 mAh
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 734 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 574 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 009 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 705 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium