Monitor Asus ProArt PA247CV 24 " (90LM03Y1-B01370)
Wideo 4Zdjęcia 11 |
Zamknij
Menu
Asus ProArt PA247CV 24 "
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ProArt PA247CV 24 "
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS Monitor ASUS ProArt PA247CV 23.8 FHD IPS 5ms Czarno-srebrnyProArt Display Pa247Cv to 23.8-calowy monitor zaprojektowany z myślą o zaspokojeniu potrzeb profesjonalnych użytkowników krea... więcejtywnych, jak np. fotografów, edytorów wideo i designerów grafiki. Korzyści: 23,8-calowy monitor z matrycą IPS o rozdzielczości Full HD (1920x1080), z podświetleniem LED i szerokim kątem oglądania 178° Międzynarodowy standard kolorów: szeroka przestrzeń barw z pokryciem sRGB w 100% oraz Rec. 709 w 100% Certyfikacja od Calman z fabryczną kalibracją dla doskonałej precyzji wyświetlania kolorów na poziomie Delta E MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 139 zł |
Asus Monitor 24 cale PA247CV ProArt IPS HDMI USB-C DP PIVOT Głośnik 100sRGProArt Display PA247CV to 23,8-calowy monitor zaprojektowany z myślą o potrzebach kreatywnych profesjonalistó Zadowolenie.plZłóż skargę | 1 183 zł |
ASUS ProArt PA247CV [100 sRGB, 100 Rec. 709, Calman Verified, Daisy-chainiProArt Display PA247CV - Niezrównana jakość kolorów. Nieograniczona kreatywność. ProArt Display PA247CV to 23.8-calowy monito... więcejr zaprojektowany z myślą o zaspokojeniu potrzeb profesjonalnych użytkowników kreatywnych, jak np. fotografów, edytorów wideo i designerów grafiki. ProArt Display PA247CV jest kalibrowany fabrycznie i zatwierdzony przez firmę Calman, dlatego zapewnia doskonałą precyzję odwzorowania barw (∆E 2).> Podkreśl rzeczywiste piękno swoich zdjęć Wyświetlacz ProArt zapewnia zgodne ze standardem branżowym 100% sRGB / 100% Rec. 709 i obsługuje gamę kolorów DCI-P3 celem odtworzenia bogatej, żywej grafiki, która gwarantuje, że każdy szczegół zdjęć jest wyraźny i realistyczny. Wysoka precyzja odwzorowania barw dla naprawdę żywych kolorów Ciesz się czystymi i bardzo żywymi kolorami dzięki dokładnemu i bardzo realistycznemu odwzorowaniu barw. Monitory ProArt mogą osiągnąć dokładność odwzorowania na poziomie ∆E 2.> Wierne odwzorowanie barw – od razu po uruchomieniu Użytkownicy wykorzystujący kolory w profesjonalnej pracy muszą w pełni polegać na dokładności wyświetlania barw przez monitor, aby zapewnić, że ich dzieła będą wyglądały dokładnie tak, jak sobie to wyobrażają. Monitor ProArt PA247CV jest kalibrowany fabrycznie i został zatwierdzony przez firmę Calman dla zagwarantowania wiodącej w branży precyzji wyświetlania barw. Każdy monitor ProArt przechodzi rygorystyczne i wyjątkowo drobiazgowe testy dla zapewnienia bardziej płynnej gradacji kolorów. Konsumenci realizujący profesjonalne projekty mogą być pewni najwyższej wierności kolorów podczas oglądania oraz doskonałych wrażeń w procesach tworzenia treści. Szybkie dostosowanie przestrzeni barw Ekskluzywna funkcja ASUS ProArt Preset zapewnia kilka trybów do szybkiego dostosowania palety kolorów. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się korekcją kolorów, obróbką wideo, czy też przeróbkami zdjęć, z łatwością możesz przełączać ustawienia, aby dopasować je do swoich potrzeb. Personalized editing experience Funkcja ASUS ProArt Palette umożliwia Ci dostosowanie wielu parametrów ekranu, w tym barwę, ustawienia temperatury barwowej i współczynnika gamma – a wszystko to za pomocą łatwo dostępnego i intuicyjnego menu wyświetlanego na ekranie. Ponadto dostępne są suwaki do dwupunktowej kalibracji skali szarości dla wszystkich sześciu kolorów, co zapewnia większą elastyczność regulacji kolorów niż w przypadku wielu monitorów innych marek. Funkcja ProArt Palette daje Ci możliwość szybkiego tworzenia kreatywnych prac przy zachowaniu jednolitości, a zarazem ułatwia zarządzanie kolorami. USB-C, który potrafi wszystko ProArt Display PA247CV zapewnia niezrównaną kompatybilność z większością urządzeń multimedialnych ze złączami USB-C, HDMI i DisplayPort. Zintegrowany port USB-C obsługuje przesyłanie danych, DisplayPort, a także zasilanie 65 W. PA247CV Komputronik.plZłóż skargę | 1 139 zł |
Monitor ASUS ProArt PA247CV 23.8" 1920x1080px IPSMonitor marki ASUS ProArt PA247CV o przekątnej 23.8 cali. Rozdzielczość natywna 1920 x 1080 przy 75 Hz. Wielkość plamki 0.245... więcejmm. Jasność 300 cd/m2. Kontrast statyczny 1000:1 a dynamiczny 100000000:1. Liczba wyświetlanych kolorów 16.7 mln. Czas reakcji matrycy 5 ms. Kat widzenia w pionie/poziomie 178 stopni. Kolor czarno-srebrny. Gwarancja 36 miesięcy. Electro.plZłóż skargę | 1 139 zł |
Asus Monitor 24 cale PA247CV ProArt IPS HDMI USB-C DP PIVOT Głośnik 100sRGProArt Display PA247CV to 23,8-calowy monitor zaprojektowany z myślą o potrzebach kreatywnych profesjonalistó Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 237 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Asus ProArt (do projektowania)
od 2 339 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 16 299 zł
wydajny, 16 ", dotykowy, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Hz, Core i9, 13980HX, 1.6 GHz, RAM 64 GB, DDR5, brak możliwości rozbudowy pamięci RAM, RTX 3000 Ada, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E, obsługa VR, czytnik linii papilarnych, FaceID, 2.4 kg
od 1 579 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 18 499 zł
wydajny, 16 ", dotykowy, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Hz, Core i9, 13980HX, 1.6 GHz, RAM 64 GB, DDR5, brak możliwości rozbudowy pamięci RAM, RTX 3000 Ada, SSD M.2, 2048 GB, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E, obsługa VR, czytnik linii papilarnych, FaceID, 2.4 kg
od 949 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, CalMAN Verified
od 1 989 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, CalMAN Verified
od 3 240 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 2 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 5 310 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, CalMAN Verified
od 1 336 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, CalMAN Verified
od 1 219 zł
24.1 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 2 949 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 2 459 zł
do grafiki, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 264 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), czas reakcji 5 ms, 75 Hz, DVI-D, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, USB 3.1, głośniki, CalMAN Verified
od 3 149 zł
do grafiki, 34.1 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 3800 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 129 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, CalMAN Verified
od 3 699 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, głośniki, HDR
od 1 299 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 10 729 zł
26.9 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, czas reakcji 0.1 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 737 zł
do grafiki, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 5 699 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, USB 3.1, głośniki, HDR
Wideo recenzje
Asus ProArt PA247CV. Video published in our channel.
30 grudnia 202212 631 przegląd
How this monitor Elevated my Content Creation on a Tight Budget - ASUS ProArt PA247CV
25 lutego 20233 548 przegląd
ProArt PA247CV | Where Affordability meets Quality & Performance!
22 grudnia 202217 548 przegląd
This monitor is a MUST for creators! ASUS ProArt PA247CV Monitor Review | 23.8-inch
18 października 20238 599 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 014 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 6 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, TÜV Rheinland
od 969 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 1 051 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, głośniki
od 1 039 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, VESA Adaptive-Sync
od 1 129 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 775 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, TÜV Rheinland
od 1 311 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 935 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa
od 908 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki
od 981 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 991 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki, kamera internetowa, TÜV Rheinland
od 1 077 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, TÜV Rheinland