Płyta główna ASRock Z790 Taichi Carrara
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Zamknij
Menu
ASRock Z790 Taichi Carrara
Przeznaczenie:gamingowa
Format:ATX
Socket:Intel LGA 1700
Chipset:Intel Z790
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR5 4 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:7400 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącza dodatkowe:Thunderbolt 4
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8+8 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup ASRock Z790 Taichi Carrara
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asrock Z790 TAICHI CARRARA Intel Z790 1700 EATX 4 DDR5 HDMI 2 Thunderbolt | 2 536 zł |
ASRock Z790 Taichi Carrara P?yta g?ówna - Intel Z790 - Intel LGA1700 sockeP?yta g?ówna, rozmiar: ATX, Intel LGA1700 socket, Intel Z790 chipset, 1 x PCI-Express 5.0 x16, Dual DDR5-5600 4 x DIMM slots,... więcejporty pami?ci: 8 x SATA-600 / 4 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 5.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 4.0 type A & C (z ThunderBolt), po??czenie ekranu: 1 x HDMI 2.1 / 2 x ThunderBolt 4, Killer E3100G 2.5 Gigabit sie? (LAN), WiFi 6E & Bluetooth 5.3, Intel Xe Graphics utrzymany (Wymagany procesor z VGA), Realtek ALC4082 HD Audio (8-Kana?y) karta d?wi?kowa, ASRock Polychrome SYNC software Proshop.plZłóż skargę | 2 316 zł |
Płyta główna ASRock Z790 TAICHI CARRARA | 2 222 zł |
ASrock Z790 Taichi Carrara DDR5Architektura pamięci RAM:Dual-Channe OleOle.plZłóż skargę | 2 489 zł |
Płyta główna Asrock Z790 Taichi CarraraOptimized VRM Design SPS (Smart Power Stage) 24+1+2 Power Phase Design Dr. MOS zawiera najnowszą technologię SPS (Smart Power... więcejStage). Monitoruje on napięcie ... EmpikZłóż skargę | 2 334 zł |
pokaż 5 ofert
Seria ASRock Taichi (gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 1 479 zł
E-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, Thunderbolt 4, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 709 zł
E-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650E, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 048 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 5000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 2 280 zł
E-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 6600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 2 222 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7400 MHz, USB C, HDMI, Thunderbolt 4, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 2 263 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7000 MHz, USB C, HDMI, Thunderbolt 4, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 405 zł
E-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650E, 4 x DDR5, DIMM, 6600 MHz, USB C, HDMI, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 699 zł
micro-ATX, gniazdo AMD TR4, chipset AMD X399, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, M.2, U.2, > 4 szt. SATA3, SLI, CrossFire, Wi-Fi, nadaje się do górnictwa
od 1 403 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD X570, 4 x DDR4, DIMM, 4666 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, SLI, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 943 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 2066, chipset Intel X299, 8 x DDR4, DIMM, 4200 MHz, USB C, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, SLI, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 413 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 2 359 zł
E-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 6600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 578 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD X570, 4 x DDR4, DIMM, 4666 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, SLI, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 986 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, Thunderbolt 4, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 800 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 2066, chipset Intel X299, 8 x DDR4, DIMM, 4400 MHz, USB C, M.2, > 4 szt. SATA3, SLI, CrossFire, DualBIOS, Wi-Fi, nadaje się do górnictwa
Wideo recenzje
Build Time with Z790 Taichi Carrara
3 listopada 202224 092 przegląd
ASRock Z790 Taichi Carrara by WootDini | An Overview
25 września 2023903 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 2 263 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7000 MHz, USB C, HDMI, Thunderbolt 4, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 387 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 718 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 484 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 699 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 605 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia