Wentylator ARCTIC P14 PWM White Transparent (ACFAN00223A)
Zdjęcia 5 |
ARCTIC P14 PWM White Transparent
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 140 mm, grubość 27 mm
Obroty:do 1700 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne P14 PWM White Transparent
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ARCTIC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ARCTIC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ARCTIC P14 PWM White Transparent
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ARCTIC P14 PWM - 140 mm wentylator do obudowy z PWM optymalizacja ciśnieni | 41 zł |
Arctic F14 PWM - White/Transparent - Wentylator obudowy - 140mm - Bia?y - | 55 zł |
Wentylator Arctic P14 PWM Przezroczysty (ACFAN00223A) | 41 zł |
Wentylator ARCTIC P14 PWM | 41 zł |
Wentylator ARCTIC P14 PWM | 41 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →