Wentylator ARCTIC BioniX F120 Standard (ACFAN00093A)
Wideo 5Zdjęcia 5 |
ARCTIC BioniX F120 Standard
120 mm140 mm
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 27 mm
Obroty:do 1800 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne BioniX F120 Standard
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ARCTIC BioniX F120 Standard
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ARCTIC BioniX F120 - Wentylator PC 120 mm wentylator do gier z PWM PST wen | 48 zł |
Wentylator Arctic BioniX F120 Czarno-biały (ACFAN00093A) | 38 zł |
Wentylator komputerowy ARCTIC COOLING Bionix F120, 120 mm | 42 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje ARCTIC BioniX F120 Standard
Ceny na ARCTIC BioniX F120 Standard |
---|---|---|---|---|
ARCTIC BioniX F120 Standard | od 38 zł | 4 oferty | ||
ARCTIC BioniX F140 Standard | od 53 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →