Wentylator ARCTIC BioniX F140 Standard (ACFAN00096A)
Wideo 5Zdjęcia 5 |
ARCTIC BioniX F140 Standard
120 mm140 mm
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 140 mm, grubość 28 mm
Obroty:do 1800 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne BioniX F140 Standard
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ARCTIC BioniX F140 Standard
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ARCTIC BioniX F140 - Wentylator PC 140 mm wentylator obudowy do gier z PWM | 62 zł |
Arctic BioniX F140 - White/Black - Wentylator obudowy - 140mm - Bia?y - 25 | 59 zł |
Wentylator Arctic BioniX F140 White (ACFAN00096A) | 53 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje ARCTIC BioniX F140 Standard
Ceny na ARCTIC BioniX F140 Standard |
---|---|---|---|---|
ARCTIC BioniX F120 Standard | od 38 zł | 4 oferty | ||
ARCTIC BioniX F140 Standard | od 53 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →