Apple iPad Air 2022 256 GB
Wideo 15Zdjęcia 15 |
Zaktualizowana wersja popularnego tabletu iPad Air od Apple w 2022 roku, znanego na rynku również jako iPad Air 5. Zewnętrznie model jest jak najbardziej zbliżony do poprzedniej czwartej generacji, a wszelkie zmiany dotyczą tylko „kuchni wewnętrznej” urządzenie. Ale jeśli chodzi o ekran, to tak naprawdę wcale się nie zmienił. Tak więc nowy tablet Apple iPad Air jest wyposażony w ten sam 10,9-calowy ekran Liquid Retina o rozdzielczości 2360x1640 px i częstotliwości 60 Hz.
Jednocześnie wyświetlacz obsługuje automatyczne dostosowywanie temperatury barwowej w zależności od warunków oświetleniowych otoczenia. Ale sprzęt urządzenia tym razem jest montowany w oparciu o nowy 8-rdzeniowy procesor centralny Apple M1 i jest wyposażony w 8 GB pamięci RAM, podczas gdy poprzednia generacja miała słabszy procesor i mniej pamięci RAM. Jeśli chodzi o pamięć własną urządzenia, ta modyfikacja zapewnia 256 GB bez możliwości zwiększenia, co jest bardzo tradycyjne dla Apple.
Z modułów jest Wi-Fi 6 i Bluetooth v 5.0, nawet moduł GPS jest teraz dostępny tylko w wersjach z wbudowaną kartą SIM. Główny aparat 12 MP obsługuje 240 kl./s w zwolnionym tempie w rozdzielczości 1080p, podczas gdy przedni aparat 12 MP ma pole widzenia 122°. Tradycyjnie zapewniana jest obsługa Apple Pencil i Magic Keyboard drugiej generacji, ale są one kupowane osobno. Całość zamknięta jest w metalowej obudowie o grubości 6,1 mm i waży 461 g.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Kup Apple iPad Air 2022 256 GB
Wszystkie ceny 97 →APPLE Tablet APPLE iPad Air 10.9 (2022) 256GB Wi-Fi Księżycowa poświata MM | 4 049 zł |
Apple iPad Air (2022) 256GB - Pink | 4 799 zł |
Apple iPad Air 10.9 cala Wi-Fi 256GB - Księżycowa Poświata RTAPP109I5MM9P3 | 4 061 zł |
Tablet APPLE iPad Air 10.9" 5 gen. 256 GB Wi-Fi Gwiezdna szarość | 3 940 zł |
APPLE iPad Air 2022 10,9" Wi-Fi 256GB - Space Grey (MM9L3FD/A) MM9L3FD/A | 3 939 zł |
Modyfikacje Apple iPad Air 2022
Ceny na Apple iPad Air 2022 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad Air 2022 64 GB | od 2 797 zł | 113 oferty | ||
Apple iPad Air 2022 64 GB / 5G | od 3 730 zł | 76 oferty | ||
Apple iPad Air 2022 256 GB | od 3 799 zł | 97 oferty | ||
Apple iPad Air 2022 256 GB / 5G | od 4 599 zł | 52 oferty |