Tablet
Apple iPad mini 2021 64 GB / 5G
Wideo 19Zdjęcia 14 |
Apple iPad mini 2021 64 GB / 5G
iPad miniwydajny procesorultracienkiUSB CGPSWi-Fi 6LTE5Gdźwięk stereopojemna bateriabrak mini-Jack 3,5 mm
System:iPadOS
Przekątna wyświetlacza:8.3 "
Rozdzielczość:2266х1488 px
Pamięć:64 GB, RAM 4 GB
Procesor:Apple A15
Aparat:12 Mpx, nagrywanie 4K
Aparat przedni:12 Mpx
Pojemność baterii:5177 mAh
Materiał obudowy:metal
Waga:297 g
W porównaniu do poprzedniej generacji iPad Mini ma większy wyświetlacz (8,3 cala w porównaniu z 7,9 cala).
Skaner linii papilarnych znajduje się w przycisku zasilania, z boku.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne iPad mini 2021 64GB 5G
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Apple iPad mini 2021 64 GB / 5G
Wszystkie ceny 50 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APPLE Tablet APPLE iPad mini 8.3 (6 gen.) 64GB Wi-Fi+Cellular Księżycowa p | 3 499 zł |
Apple iPad mini (2021) 64GB 5G - Starlight | 4 199 zł |
Apple iPad mini Wi-Fi + Cellular 64GB - Różowy RTAPP083I6MLX43 | 3 578 zł |
APPLE iPad mini MLX43FD/A Różowy | 3 484 zł |
Apple iPad mini 6 8,3' 64GB Wi-Fi + Cellular (5G) Różowy (Pink) | 3 514 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Apple iPad mini 2021
Ceny na Apple iPad mini 2021 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad mini 2021 64 GB | od 2 539 zł | 77 oferty | ||
Apple iPad mini 2021 64 GB / 5G | od 3 000 zł | 52 oferty | ||
Apple iPad mini 2021 256 GB | od 2 999 zł | 83 oferty | ||
Apple iPad mini 2021 256 GB / 5G | od 4 071 zł | 55 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →