Планшет
Apple iPad mini 2021 64 ГБ / 5G
Відео 19Фото 14 |
Apple iPad mini 2021 64 ГБ / 5G
iPad miniпотужний процесорультратонкийUSB CGPSWi-Fi 6LTE5Gстереозвукємний акумуляторнемає mini-Jack 3.5 мм
Система:iPadOS
Діагональ дисплея:8.3 "
Роздільна здатність:2266х1488 пікс
Пам'ять:64 ГБ, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Apple A15
Камера:12 (МП), зйомка 4K
Селфі камера:12 МП
Ємність батареї:5177 мАгод
Матеріал корпуса:метал
Вага:297 г
У порівнянні з попереднім поколінням, iPad Mini має більший дисплей (8.3 дюймів проти 7.9 дюймів). Фронтальна камера 12 МП, з кутом огляду на 122 градуси. Функція стеження за обличчям по відеозв'язку.
Сканер відбитків знаходиться в кнопці вмикання, збоку. Підтримка Apple Pencil gen 2 (кріпиться збоку до планшета, примагнічується). Використовується USB С v3.0. Співвідношення дисплея 3 до 2 (попередні планшети були 4 до 3). Камера без оптичної стабілізації.
Всі характеристики
Характеристики iPad mini 2021 64GB 5G
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple iPad mini 2021 64 ГБ / 5G
Усі ціни 48 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
APPLE Tablet APPLE iPad mini 8.3 (6 gen.) 64GB Wi-Fi+Cellular Gwiezdna sza | 3 699 zł |
Apple iPad mini (2021) 64GB 5G - Purple | 4 199 zł |
Apple iPad mini Wi-Fi + Cellular 64GB - Różowy RTAPP083I6MLX43 | 3 578 zł |
APPLE iPad mini MLX43FD/A Różowy | 3 484 zł |
Apple iPad mini A15 64GB Wi-Fi + Cellular Różowy TB-IOS-APL-0215 | 3 349 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Apple iPad mini 2021
Ціни на Apple iPad mini 2021 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad mini 2021 64 ГБ | від 2 539 zł | 76 пропозицій | ||
Apple iPad mini 2021 64 ГБ / 5G | від 3 000 zł | 49 пропозицій | ||
Apple iPad mini 2021 256 ГБ | від 3 000 zł | 72 пропозиції | ||
Apple iPad mini 2021 256 ГБ / 5G | від 4 071 zł | 56 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →