Apple iPad Pro 11 2022 128 ГБ / 5G
Відео 11Фото 10 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple iPad Pro 11 2022 128 ГБ / 5G
Усі ціни 28 →Apple iPad Pro 11.0" (2022) 128GB 5G - Space Grey | 6 199 zł |
Apple iPad Pro 11” M2 Wi-Fi + Cellular 128GB Gwiezdna szarość TB-IOS-APL-0 | 5 149 zł |
Tablet APPLE iPad Pro 11" 4 gen. 128GB 5G Wi-Fi Gwiezdna szarość | 5 149 zł |
Apple iPad Pro 2022 11" 128GB Wi-Fi Cellular 5G Gwiezdna Szarość | 5 149 zł |
Відомо, що планшети "Айпад" від Apple вважаються зразками у світі портативних пристроїв. Їхні Pro-версії здатні конкурувати з більшістю ноутбуків, а в деяких аспектах навіть випереджають більшість портативних комп'ютерів.
Визначна продуктивність
У корпус Apple iPad Pro 11 2022 5G, виконаний з тонкого металу, встановлений потужний процесор Apple M2, який легко справляється з найскладнішими завданнями. Планшет дозволяє запускати ігри з високими параметрами графіки завдяки адаптивній частоті оновлення екрана ProMotion (до 120 Гц). Дисплей моделі вважається одним з найкращих на ринку – це Liquid Retina панель з роздільною здатністю 2388x1668 пікселів та щільністю пікселів 265 ppi.
Досконалість у роботі зі стілусом
Планшет значно покращив можливості роботи із пером Apple Pencil другого покоління. Тепер екран розпізнає торкання стілусу на відстані до 12 мм від поверхні, що стане в нагоді художникам, ілюстраторам та дизайнерам. Єдиний недолік - аксесуари, такі як Apple Pencil, Magic Keyboard та Smart Keyboard Folio, доводиться купувати окремо, і вони не є дешевими.
Визначні характеристики
Камера Apple iPad Pro 11 2022 5G змагається з просунутими смартфонами щодо якості зйомки. Задній фотомодуль включає 12-мегапіксельний основний сенсор, 10-мегапіксельний ультраширококутний та LiDAR-датчик для швидкого фокусування та 3D-сканування. Фронтальна камера на 12 МП стане в нагоді для відеодзвінків і підтримує функцію Center Stage. Планшет може працювати до 10 годин від однієї зарядки акумулятора і має розблокування по обличчю Face ID, 4 стереодинаміки з підтримкою Dolby Atmos, 5G, Wi-Fi 6E та Bluetooth v5.3. Ця модель вважається однією з найкращих у своєму класі, і її передує лише 12,9-дюймова версія Apple iPad Pro 2022.
- Сумісний з клавіатурою Magic Keyboard та чохлом Smart Folio
- Зарядний пристрій USB-C у комплекті на 20 Вт
- Яскравість дисплея до 600 нит, підтримка DCI-P3
Модификації Apple iPad Pro 11 2022
Ціни на Apple iPad Pro 11 2022 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad Pro 11 2022 128 ГБ | від 3 898 zł | 46 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 11 2022 128 ГБ / 5G | від 4 999 zł | 29 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 11 2022 256 ГБ | від 4 649 zł | 42 пропозиції | ||
Apple iPad Pro 11 2022 256 ГБ / 5G | від 5 549 zł | 32 пропозиції | ||
Apple iPad Pro 11 2022 512 ГБ | від 5 699 zł | 31 пропозиція | ||
Apple iPad Pro 11 2022 512 ГБ / 5G | від 6 666 zł | 21 пропозиція | ||
Apple iPad Pro 11 2022 1 ТБ | від 8 049 zł | 23 пропозиції | ||
Apple iPad Pro 11 2022 1 ТБ / 5G | від 9 169 zł | 4 пропозиції | ||
Apple iPad Pro 11 2022 2 ТБ | від 7 040 zł | 28 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 11 2022 2 ТБ / 5G | від 10 999 zł | 18 пропозицій |