Планшет
Apple iPad Air 2022 64 ГБ / 5G
Відео 15Фото 15 |
Apple iPad Air 2022 64 ГБ / 5G
Система:iPadOS
Діагональ дисплея:10.9 "
Роздільна здатність:2360х1640 пікс
Пам'ять:64 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Apple M1
Камера:12 (МП), fullHD 60 к/с, зйомка 4K
Селфі камера:12 МП
Матеріал корпуса:метал
Вага:462 г
Адаптація колірної температури дисплея під умови зовнішнього освітлення. Підтримка Apple Pencil другого покоління і клавіатури Magic Keyboard. Порт USB-C. дактилоскопічний сенсор в кнопці включення. Основна камера підтримує slow-mo 240 к/с при 1080p.
У моделях без підтримки SIM-карт відсутні GPS модуль. Екран підтримує колірне охоплення DCI-P3. Звичайна яскравість до 500 ніт. Ламіноване покриття екрану з олеофобним і антибліковим властивостями.
Всі характеристики
Характеристики iPad Air 2022 64GB 5G
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple iPad Air 2022 64 ГБ / 5G
Усі ціни 74 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Apple iPad Air 10.9 cala Wi-Fi + Cellular 64GB - Gwiezdna szarość RTAPP109 | 4 061 zł |
Apple iPad Air 10.9'' Wi-Fi + Cellular 64GB Księżycowa poświata (5.gen) TB | 3 849 zł |
APPLE iPad Air 2022 10,9" Cellular 64GB - Blue (MM6U3FD/A) MM6U3FD/A | 3 936 zł |
Tablet APPLE iPad Air 10.9" 5 gen. 64 GB 5G Wi-Fi Gwiezdna szarość | 3 849 zł |
Tablet APPLE iPad Air 10.9" 5 gen. 64 GB 5G Wi-Fi Gwiezdna szarość | 3 849 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Apple iPad Air 2022
Ціни на Apple iPad Air 2022 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad Air 2022 64 ГБ | від 2 672 zł | 110 пропозицій | ||
Apple iPad Air 2022 64 ГБ / 5G | від 3 587 zł | 75 пропозицій | ||
Apple iPad Air 2022 256 ГБ | від 3 799 zł | 97 пропозицій | ||
Apple iPad Air 2022 256 ГБ / 5G | від 4 599 zł | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →