Apple iPad Air 2022 256 ГБ
Відео 15Фото 15 |
Оновлена версія популярного планшета iPad Air від Apple зразка 2022 року, також відома на ринку як iPad Air 5. Зовні модель максимально схожа на попереднє четверте покоління, а всі зміни стосуються виключно тільки «внутрішній» девайса. Але стосується екрану, то він практично не змінився зовсім. Так, новий планшет Apple iPad Air оснащений тим же 10,9-дюймовим Liquid Retina екраном з роздільною здатністю 2360х1640 Пікс і частотою 60 Гц.
При цьому дисплей підтримує автоматичну адаптацію колірної температури залежно від умов зовнішнього освітлення. А ось апаратна частина пристрою в цей раз зібрана на основі новенького 8-ядерного центрального процесор Apple M1 і оснащена 8 ГБ оперативної пам'яті, в той час як у попереднього покоління і процесор був слабкіше, і оперативки менше. Що ж стосується власної пам'яті пристрою, то в цій модифікації її передбачені 256 ГБ без можливості збільшення, що вельми традиційно для Apple.
З модулів є Wi-Fi 6 і Bluetooth v 5.0, навіть модуль GPS тепер є тільки в модифікаціях з вбудованою SIM-картою. Основна камера на 12 МП підтримує можливість зйомки в slow-mo 240 до/з при 1080p, а фронтальна камера на 12 МП має кут огляду 122°. Традиційно передбачена підтримка стилуса Apple Pencil другого покоління і клавіатури Magic Keyboard, але купуються вони окремо. Все це одягнено в металевий корпус товщиною 6,1 мм і важить 461 г.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple iPad Air 2022 256 ГБ
Усі ціни 101 →APPLE Tablet APPLE iPad Air 10.9 (5 gen.) 256GB Wi-Fi Fioletowy MME63FD/A | 3 949 zł |
Apple iPad Air (2022) 256GB - Pink | 4 799 zł |
Apple iPad Air 10.9 cala Wi-Fi 256GB - Różowy RTAPP109I5MM9M3 | 4 061 zł |
APPLE iPad Air 2022 10,9" Wi-Fi 256GB - Space Grey (MM9L3FD/A) MM9L3FD/A | 3 939 zł |
Apple iPad Air 10.9'' Wi-Fi 256GB Fioletowy (5.gen) TB-IOS-APL-0249 | 3 799 zł |
Модификації Apple iPad Air 2022
Ціни на Apple iPad Air 2022 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad Air 2022 64 ГБ | від 2 684 zł | 112 пропозицій | ||
Apple iPad Air 2022 64 ГБ / 5G | від 3 587 zł | 78 пропозицій | ||
Apple iPad Air 2022 256 ГБ | від 3 799 zł | 102 пропозиції | ||
Apple iPad Air 2022 256 ГБ / 5G | від 4 599 zł | 44 пропозиції |