Планшет
Apple iPad 2022 256 ГБ / 5G
Відео 25Фото 6 |
Apple iPad 2022 256 ГБ / 5G
iPadпотужний процесорультратонкийUSB CGPSWi-Fi 6LTE5Gстереозвукємний акумуляторнемає mini-Jack 3.5 мм
Система:iPadOS
Діагональ дисплея:10.9 "
Роздільна здатність:2360х1640 пікс
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Apple A14
Камера:12 (МП), fullHD 60 к/с, зйомка 4K
Селфі камера:12 МП
Ємність батареї:7606 мАгод
Матеріал корпуса:метал
Вага:481 г
Два мікрофони шумопоглинання для дзвінків, відео та аудіозапису. Фронтальна камера з функцією фокусування та центруванням обличчя Center Stage. Цифрова стабілізація обох камер. Яскравість екрана до 500 нит. Вбудований барометр.
У порівнянні з попереднім поколінням встановлено новий процесор, збільшено діагональ, покращено камери, скасовано аудіо роз'єм 3.5мм, сканер відбитків пальців переміщений в кнопку живлення, замінено порт живлення на USB-C.
Всі характеристики
Характеристики iPad 2022 256GB 5G
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple iPad 2022 256 ГБ / 5G
Усі ціни 43 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Apple iPad (2022) 256GB 5G - Yellow | 4 899 zł |
Tablet APPLE iPad 10.9" 10 gen. 256 GB 5G Wi-Fi Różowy | 3 799 zł |
Apple iPad (10gen) 2022 10,9" 256GB Wi-Fi Cellular 5G Różowy | 3 799 zł |
Tablet APPLE iPad 10.9" 10 gen. 256 GB 5G Wi-Fi Niebieski MQ6U3FD/A | 4 100 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості планшету Apple iPad 2022 256GB 5G:
- Зарядний пристрій USB-C у комплекті на 20 Вт
- Сумісний з клавіатурою Magic Keyboard Folio
Модификації Apple iPad 2022
Ціни на Apple iPad 2022 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad 2022 64 ГБ | від 1 711 zł | 80 пропозицій | ||
Apple iPad 2022 64 ГБ / 5G | від 2 666 zł | 53 пропозиції | ||
Apple iPad 2022 256 ГБ | від 2 649 zł | 75 пропозицій | ||
Apple iPad 2022 256 ГБ / 5G | від 3 492 zł | 43 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →