Tablet
Apple iPad 2022 256 GB / 5G
Wideo 25Zdjęcia 6 |
Apple iPad 2022 256 GB / 5G
iPadwydajny procesorultracienkiUSB CGPSWi-Fi 6LTE5Gdźwięk stereopojemna bateriabrak mini-Jack 3,5 mm
System:iPadOS
Przekątna wyświetlacza:10.9 "
Rozdzielczość:2360х1640 px
Pamięć:256 GB, RAM 4 GB
Procesor:Apple A14
Aparat:12 Mpx, fullHD 60 kl./s, nagrywanie 4K
Aparat przedni:12 Mpx
Pojemność baterii:7606 mAh
Materiał obudowy:metal
Waga:481 g
Dwa mikrofony z redukcją szumów do rozmów, nagrywania wideo i audio. Przedni aparat z funkcją ustawiania ostrości i wyrównaniem twarzy Center Stage. Cyfrowa stabilizacja obu aparatów. Jasność ekranu do 500 nitów. Wbudowany barometr.
W porównaniu do poprzedniej generacji zainstalowano nowy procesor, zwiększono przekątną, poprawiono aparaty, wyeliminowano gniazdo audio 3,5 mm, skaner linii papilarnych został przeniesiony na przycisk zasilania, a port zasilania został zastąpiony przez USB-C.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne iPad 2022 256GB 5G
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Apple iPad 2022 256 GB / 5G
Wszystkie ceny 44 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Apple iPad (2022) 256GB 5G - Yellow | 4 899 zł |
Tablet APPLE iPad 10.9" 10 gen. 256 GB 5G Wi-Fi Różowy | 3 799 zł |
iPad 10.9 cala Wi-Fi + Cellular 256 GB Żółty | 4 499 zł |
Tablet APPLE iPad 10.9" 10 gen. 256 GB 5G Wi-Fi Różowy | 3 799 zł |
Apple iPad (10gen) 2022 10,9" 256GB Wi-Fi Cellular 5G Srebrny | 3 849 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości tabletu Apple iPad 2022 256GB 5G:
- W zestawie ładowarka USB-C o mocy 20 W
- Kompatybilny z etui Magic Keyboard Folio
Modyfikacje Apple iPad 2022
Ceny na Apple iPad 2022 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad 2022 64 GB | od 1 692 zł | 90 oferty | ||
Apple iPad 2022 64 GB / 5G | od 2 771 zł | 55 oferty | ||
Apple iPad 2022 256 GB | od 2 629 zł | 91 oferta | ||
Apple iPad 2022 256 GB / 5G | od 3 433 zł | 44 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →