Apple iPad mini 2021 256 ГБ / 5G
Відео 19Фото 14 |
Оновлена версія популярного компактного "яблучного" планшета від Apple-iPad mini зразка 2021 року, також відома на ринку під назвою iPad mini 6. Важлива особливість моделі, за що її і любить безліч користувачів, — це порівняно компактні розміри, завдяки яким пристрій можна обхопити однією рукою. Планшет Apple iPad mini 2021 обладнаний якісним 8,3-дюймовим екраном з роздільною здатністю 2266х1488, олеофобним і покриттям антивідблиску.
При цьому варто відзначити, що в порівнянні з попередником змінилося співвідношення дисплея — тепер воно 3х2, а не 4х3. Працювати на дисплеї можна за допомогою стилуса Apple Pencil gen 2, який зручно примагнічується до бічної грані пристрою (в комплектації стилус не передбачений, купується окремо). За продуктивність відповідає 6-ядерний центральний процесор Apple A15 і 4 ГБ оперативної пам'яті.
Незважаючи на оманливі компактні розміри пристрою, його продуктивності досить навіть для мобільного геймінгу. Конкретно в цій модифікації власної пам'яті передбачено 256 ГБ і, що дуже традиційно для Apple, можливість її розширення за рахунок знімних карт пам'яті не передбачена зовсім. Із засобів комунікації варто відзначити довгоочікувану появу інтерфейсу USB-C v3.0. Акумулятор на 5177 маг забезпечує девайсу до 9 год безперервної роботи в режимі серфінгу в інтернеті, що звичайно ж не так і багато. Все це одягнено в надтонкий (6,3 мм) алюмінієвий корпус з округленими кутами і гострими гранями. Важить пристрій 297 г.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple iPad mini 2021 256 ГБ / 5G
Усі ціни 52 →APPLE Tablet APPLE iPad mini 8.3 (6 gen.) 256GB Wi-Fi+Cellular Księżycowa | 4 399 zł |
Apple iPad mini (2021) 256GB 5G - Purple | 5 199 zł |
Apple iPad mini Wi-Fi + Cellular 256GB - Fioletowy RTAPP083I6MK8K3 | 4 448 zł |
Apple iPad mini 6 8,3' 256GB Wi-Fi + Cellular (5G) Różowy (Pink) | 4 493 zł |
Apple iPad mini A15 256GB Wi-Fi + Cellular Różowy TB-IOS-APL-0219 | 4 299 zł |
Модификації Apple iPad mini 2021
Ціни на Apple iPad mini 2021 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad mini 2021 64 ГБ | від 2 539 zł | 75 пропозицій | ||
Apple iPad mini 2021 64 ГБ / 5G | від 3 000 zł | 51 пропозиція | ||
Apple iPad mini 2021 256 ГБ | від 2 999 zł | 77 пропозицій | ||
Apple iPad mini 2021 256 ГБ / 5G | від 4 071 zł | 55 пропозицій |