Apple iPad mini 2021 256 GB / 5G
Wideo 19Zdjęcia 14 |
Zaktualizowana wersja popularnego, kompaktowego tabletu Apple firmy Apple, iPad mini 2021, znanego na rynku również jako iPad mini 6. Ważną cechą modelu, za który pokochało go wielu użytkowników, jest stosunkowo kompaktowy rozmiar, dzięki które urządzenie można chwycić jedną ręką. Tablet Apple iPad mini 2021 został wyposażony w wysokiej jakości 8,3-calowy ekran o rozdzielczości 2266x1488, powłokę oleofobową i antyrefleksyjną.
Jednocześnie warto zauważyć, że w porównaniu do poprzednika zmienił się współczynnik wyświetlania – teraz jest to 3x2, a nie 4x3. Z wyświetlaczem możesz pracować za pomocą rysika Apple Pencil gen 2, który jest wygodnie przymocowany z boku urządzenia (rysik nie znajduje się w zestawie, należy go dokupić osobno). Za wydajność odpowiada 6-rdzeniowy procesor Apple A15 i 4 GB pamięci RAM.
Pomimo zwodniczo kompaktowych wymiarów urządzenia, jego wydajność jest wystarczająca nawet do gier mobilnych. W szczególności ta modyfikacja własnej pamięci zapewnia 256 GB i, co jest bardzo tradycyjne dla Apple, możliwość rozszerzenia jej o wymienne karty pamięci w ogóle nie jest przewidziana. Spośród środków komunikacji warto zwrócić uwagę na długo oczekiwany wygląd interfejsu USB C v3.0. Akumulator o pojemności 5177 mAh zapewnia urządzeniu aż 9 godzin ciągłej pracy w trybie surfowania po Internecie, co oczywiście nie jest tak dużo. Całość zamknięta jest w ultracienkiej (6,3 mm) aluminiowej obudowie z zaokrąglonymi rogami i ostrymi krawędziami. Urządzenie waży 297 g.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Kup Apple iPad mini 2021 256 GB / 5G
Wszystkie ceny 42 →APPLE Tablet APPLE iPad mini 8.3 (6 gen.) 256GB Wi-Fi+Cellular Gwiezdna sz | 4 319 zł |
Apple iPad mini (2021) 256GB 5G - Purple | 5 199 zł |
Apple iPad mini Wi-Fi + Cellular 256GB - Fioletowy RTAPP083I6MK8K3 | 4 448 zł |
Tablet APPLE iPad mini 8.3" 6 gen. 256GB 5G Wi-Fi Różowy | 4 600 zł |
APPLE iPad mini Wi-Fi + Cellular 256GB - Fioletowy (MK8K3FD/A) MK8K3FD/A | 4 319 zł |
Modyfikacje Apple iPad mini 2021
Ceny na Apple iPad mini 2021 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad mini 2021 64 GB | od 2 539 zł | 81 oferta | ||
Apple iPad mini 2021 64 GB / 5G | od 3 000 zł | 44 oferty | ||
Apple iPad mini 2021 256 GB | od 3 000 zł | 64 oferty | ||
Apple iPad mini 2021 256 GB / 5G | od 4 229 zł | 44 oferty |