Планшет
Apple iPad 2022 64 ГБ
Відео 25Фото 6 |
Apple iPad 2022 64 ГБ
Система:iPadOS
Діагональ дисплея:10.9 "
Роздільна здатність:2360х1640 пікс
Пам'ять:64 ГБ, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Apple A14
Камера:12 (МП), fullHD 60 к/с, зйомка 4K
Селфі камера:12 МП
Ємність батареї:7606 мАгод
Матеріал корпуса:метал
Вага:477 г
Два мікрофони шумопоглинання для дзвінків, відео та аудіозапису. Фронтальна камера з функцією фокусування та центруванням обличчя. Цифрова стабілізація обох камер. Яскравість екрана до 500 нит.
Зарядний пристрій USB-C у комплекті на 20 Вт.
Всі характеристики
Характеристики iPad 2022 64GB
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple iPad 2022 64 ГБ
Усі ціни 81 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Apple iPad 10 generacji czip A14 Bionic ekran Liquid Retina 109 cala 64 GB | 1 730 zł |
APPLE Tablet APPLE iPad 10.9 (10 gen.) 64GB Wi-Fi Różowy MPQ33FD/A | 1 949 zł |
Apple iPad (2022) 64GB - Pink | 1 888 zł |
Apple iPad 10.9 cala Wi-Fi 64GB Różowy RTAPP10910MPQ33 | 1 923 zł |
Apple iPad 10.9'' A14 Wi-Fi 64GB Różowy (10.gen) TB-IOS-APL-0257 | 2 219 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості планшету Apple iPad 2022 64GB:
- Зарядний пристрій USB-C у комплекті на 20 Вт
- Сумісний з клавіатурою Magic Keyboard Folio
Модификації Apple iPad 2022
Ціни на Apple iPad 2022 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad 2022 64 ГБ | від 1 730 zł | 83 пропозиції | ||
Apple iPad 2022 64 ГБ / 5G | від 2 666 zł | 56 пропозицій | ||
Apple iPad 2022 256 ГБ | від 2 649 zł | 80 пропозицій | ||
Apple iPad 2022 256 ГБ / 5G | від 3 491 zł | 45 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →