Tablet
Apple iPad 2022 64 GB
Wideo 25Zdjęcia 6 |
Apple iPad 2022 64 GB
System:iPadOS
Przekątna wyświetlacza:10.9 "
Rozdzielczość:2360х1640 px
Pamięć:64 GB, RAM 4 GB
Procesor:Apple A14
Aparat:12 Mpx, fullHD 60 kl./s, nagrywanie 4K
Aparat przedni:12 Mpx
Pojemność baterii:7606 mAh
Materiał obudowy:metal
Waga:477 g
Dwa mikrofony z redukcją szumów do rozmów, nagrywania wideo i audio. Przedni aparat z funkcją ustawiania ostrości i centrowania twarzy. Cyfrowa stabilizacja obu aparatów. Jasność ekranu do 500 nitów.
W zestawie ładowarka USB-C 20W.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne iPad 2022 64GB
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Apple iPad 2022 64 GB
Wszystkie ceny 88 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Apple iPad 10 generacji czip A14 Bionic ekran Liquid Retina 109 cala 64 GB | 1 692 zł |
Apple iPad (2022) 64GB - Pink | 1 888 zł |
Apple iPad 10.9 cala Wi-Fi 64 GB Niebieski RTAPP10910MPQ13 | 1 923 zł |
APPLE iPad 10,9" Wi-Fi 64GB Niebieski MPQ13FD/A | 2 414 zł |
Apple iPad 10,9' 10 Gen 64GB WiFi Niebieski (MPQ13FDA) | 1 952 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości tabletu Apple iPad 2022 64GB:
- W zestawie ładowarka USB-C o mocy 20 W
- Kompatybilny z etui Magic Keyboard Folio
Modyfikacje Apple iPad 2022
Ceny na Apple iPad 2022 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad 2022 64 GB | od 1 692 zł | 90 oferty | ||
Apple iPad 2022 64 GB / 5G | od 2 771 zł | 55 oferty | ||
Apple iPad 2022 256 GB | od 2 629 zł | 91 oferta | ||
Apple iPad 2022 256 GB / 5G | od 3 433 zł | 44 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →