Tablet
Apple iPad 2022 256 GB
Wideo 25Zdjęcia 6 |
Apple iPad 2022 256 GB
System:iPadOS
Przekątna wyświetlacza:10.9 "
Rozdzielczość:2360х1640 px
Pamięć:256 GB, RAM 4 GB
Procesor:Apple A14
Aparat:12 Mpx, fullHD 60 kl./s, nagrywanie 4K
Aparat przedni:12 Mpx
Pojemność baterii:7606 mAh
Materiał obudowy:metal
Waga:477 g
Dwa mikrofony z redukcją szumów do rozmów, nagrywania wideo i audio. Przedni aparat z funkcją ustawiania ostrości i wyrównaniem twarzy Center Stage. Cyfrowa stabilizacja obu aparatów. Jasność ekranu do 500 nitów. Wbudowany barometr.
W porównaniu do poprzedniej generacji zainstalowano nowy procesor, zwiększono przekątną, poprawiono aparaty, wyeliminowano gniazdo audio 3,5 mm, skaner linii papilarnych został przeniesiony na przycisk zasilania, a port zasilania został zastąpiony przez USB-C.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne iPad 2022 256GB
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Apple iPad 2022 256 GB
Wszystkie ceny 77 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Apple iPad (2022) 256GB - Silver | 3 899 zł |
Apple iPad 10.9 cala Wi-Fi 256GB Niebieski RTAPP10910MPQ93 | 2 793 zł |
Tablet APPLE iPad 10.9" 10 gen. 256 GB Wi-Fi Niebieski | 3 200 zł |
Apple iPad 10.9'' A14 Wi-Fi 256GB Niebieski (10.gen) TB-IOS-APL-0259 | 2 999 zł |
APPLE iPad 10,9" Wi-Fi 256GB Niebieski MPQ93FD/A | 3 311 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości tabletu Apple iPad 2022 256GB:
- W zestawie ładowarka USB-C o mocy 20 W
- Kompatybilny z etui Magic Keyboard Folio
Modyfikacje Apple iPad 2022
Ceny na Apple iPad 2022 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad 2022 64 GB | od 1 788 zł | 82 oferty | ||
Apple iPad 2022 64 GB / 5G | od 2 666 zł | 55 oferty | ||
Apple iPad 2022 256 GB | od 2 649 zł | 78 oferty | ||
Apple iPad 2022 256 GB / 5G | od 3 492 zł | 44 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →