Xiaomi Pad 5 256 ГБ / 6 ГБ
Відео 40Фото 19 |
Стильний і продуктивний планшет від популярного китайського виробника, представлений на ринку в 2021 році. Модель оснащена соковитим 11-дюймовим IPS-екраном з роздільною здатністю 2560x1600, а також одягнена в ультратонкий корпус товщиною всього 6,9 мм Завдяки високій щільності точок (274 ppi), дисплей забезпечує деталізоване і насичене зображення без пикселизации, а підвищена до 120 Гц частота гарантує плавну зміну кадрів у всіх актуальних мобільних іграх навіть при високих налаштуваннях графіки.
Апаратна начинка пристрою побудована на основі 8-ядерного центрального процесора Snapdragon 860 з відеоадаптером Adreno 640, в пару до якого виділено 6 ГБ оперативної і 256 ГБ постійної пам'яті — подібне дозволяє запускати навіть вимогливі мобільні ігри зразка 2018-2021 року без будь-яких гальм. Серед інших особливостей варто виділити підтримку фірмового стилуса Xiaomi Smart Pen, але купується він окремо. Корпус пластиковий, але задня кришка металева. Важить пристрій 511 г.відзначимо також, що на ринку представлена поліпшена модифікація Xiaomi Mi Pad 5 Pro з більш потужним процесором, кращими камерами і рядом додаткових датчиків.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Pad 5 256 ГБ / 6 ГБ
Xiaomi - 6934177755699 Pad 5 6 256 biały 6934177755699 | 1 743 zł |
Xiaomi Pad 5 XIAOMI-PAD5-6/256 11" Tablet Qualcomm Snapdragon 860 6 GB RAM | 1 731 zł |
Xiaomi Pad 5 6GB RAM 128GB biały VHU4124EU | 1 884 zł |
0 3 4 12 |
По моему мнению это самый лучший планшет на Android Большой, быстро заряжается, сама зарядка очень быстрая, процессор тянет все игры на ультрах Нет Данил Толстик: користуюся Xiaomi Pad 5 128GB кілька місяців |
Модификації Xiaomi Pad 5
Ціни на Xiaomi Pad 5 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Pad 5 128 ГБ | від 1 382 zł | 9 пропозицій | ||
Xiaomi Pad 5 256 ГБ / 6 ГБ | від 1 731 zł | 3 пропозиції |