Xiaomi Redmi Pad 128 ГБ / 4 ГБ
Відео 28Фото 9 |
Стильний, зручний у використанні і досить просунутий мультимедійний планшет з великим 10-дюймовим екраном і чудовою автономністю, представлений на ринку популярною компанією Xiaomi у другій половині 2022 року. Модель одягнена в приємний навпомацки суцільнометалевий корпус товщиною 7,1 мм і оснащена ємним акумулятором на 8000 мАгод, який забезпечує пристрою аж до 26 годин безперервної роботи в режимі веб-серфінгу.
Перша та найважливіша характеристика планшета Xiaomi Redmi Pad – це якісний екран. Пристрій отримав 10,61-дюймовий дисплей з IPS-матрицею в основі, роздільною здатністю 2000х1200 та адаптивною частотою оновлення до 90 Гц. В основі апаратної частини знаходиться 8-ядерний процесор Helio G99 з робочою частотою 2,2 ГГц, підтримують його 4 ГБ оперативної та 128 ГБ постійної пам'яті.
За графіку відповідає відеоприскорювач Mali-G57 MC2, завдяки чому аксесуар підійде, в тому числі і для ігор. Також модель може послужити відмінним вибором як домашнього мультимедійного пристрою для читання електронних книг, перегляду відео, навчання, веб-серфінгу, спілкування з відеозв'язку та ін. Із засобів комунікації передбачені модулі Wi-Fi 5 та Bluetooth v 5.3. Примітно, що пристрій без звичного порту немає mini-Jack 3.5 мм для підключення звичайних дротових навушників. Але натомість виробником передбачена акустична система з чотирьох динаміків з підтримкою технології Dolby Atmos.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Redmi Pad 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 11 →Xiaomi L83 Redmi Pad Tablet 4 GB - 128 GB Rozdzielczość 1200 x 2000 Często | 1 019 zł |
XIAOMI Tablet XIAOMI Redmi Pad 10.61 Wi-Fi 4GB 128 GB Zielony (Mint Green) | 997 zł |
XIAOMI Redmi Pad 4/128GB Miętowy 6934177799211 | 997 zł |
Tablet Xiaomi Redmi Pad 10,6' | 1 199 zł |
Redmi Pad - 4/128GB / Graphite Grey - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystr | 1 399 zł |
Модификації Xiaomi Redmi Pad
Ціни на Xiaomi Redmi Pad |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Pad 64 ГБ | від 822 zł | 5 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi Pad 128 ГБ / 4 ГБ | від 957 zł | 11 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi Pad 128 ГБ / 6 ГБ | від 1 560 zł | 1 пропозиція |