Xiaomi Pad 5 256 GB / 6 GB
Wideo 40Zdjęcia 19 |
Stylowy i wydajny tablet popularnego chińskiego producenta, wprowadzony na rynek w 2021 roku. Model jest wyposażony w soczysty 11-calowy ekran IPS o rozdzielczości 2560x1600, a także jest ubrany w ultracienką obudowę o grubości zaledwie 6,9 mm. Dzięki dużej gęstości punktów (274 ppi) wyświetlacz zapewnia szczegółowy i bogaty obraz bez pikselizacji, a częstotliwość zwiększona do 120 Hz gwarantuje płynne zmiany klatek we wszystkich aktualnych grach mobilnych, nawet przy wysokich ustawieniach graficznych.
Tablet Xiaomi Pad 5 może służyć jako doskonałe rozwiązanie zarówno do rozrywki multimedialnej, jak i do pracy, nauki, czytania itp. Sprzętowe wypełnienie urządzenia oparte jest na 8-rdzeniowym procesorze centralnym Snapdragon 860 z sparowanym adapterem wideo Adreno 640 z 6 GB RAM i 256 GB pamięci stałej - pozwala to na uruchamianie nawet wymagających gier mobilnych modelu 2018-2021 bez żadnych hamulców. Wśród innych funkcji warto podkreślić obsługę rysika marki Xiaomi Smart Pen, ale jest on kupowany osobno. Obudowa jest plastikowa, ale tylna pokrywa jest metalowa. Urządzenie waży 511 g. Zauważamy również, że na rynku pojawia się ulepszona modyfikacja Xiaomi Mi Pad 5 Pro z mocniejszym procesorem, lepszymi aparatami i szeregiem dodatkowych sensorów.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Pad 5 256 GB / 6 GB
Xiaomi - 6934177755699 Pad 5 6 256 biały 6934177755699 | 1 743 zł |
Xiaomi Pad 5 XIAOMI-PAD5-6/256 11" Tablet Qualcomm Snapdragon 860 6 GB RAM | 1 731 zł |
Xiaomi Pad 5 6GB RAM 128GB biały VHU4124EU | 2 039 zł |
0 3 4 12 |
По моему мнению это самый лучший планшет на Android Большой, быстро заряжается, сама зарядка очень быстрая, процессор тянет все игры на ультрах Нет Данил Толстик: używam Xiaomi Pad 5 128GB kilka miesięcy |
Modyfikacje Xiaomi Pad 5
Ceny na Xiaomi Pad 5 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Pad 5 128 GB | od 1 382 zł | 11 oferty | ||
Xiaomi Pad 5 256 GB / 6 GB | od 1 731 zł | 3 oferty |