Apple iPad mini 2021 64 ГБ
Відео 19Фото 14 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple iPad mini 2021 64 ГБ
Усі ціни 68 →Apple iPad mini 6 generacji czip A15 Bionic ekran Liquid Retina 83 cala 64 | 2 586 zł |
APPLE Tablet APPLE iPad mini 8.3 (6 gen.) 64GB Wi-Fi Gwiezdna szarość MK7M | 2 699 zł |
Apple iPad mini Wi-Fi 64GB - Fioletowy RTAPP083I6MK7R3 | 2 707 zł |
Apple iPad mini A15 64GB Wi-Fi Różowy TB-IOS-APL-0207 | 2 539 zł |
APPLE iPad mini 8.3" Wi-Fi 64GB (2021, 6 gen.) Space Gray MK7M3FD/A | 2 669 zł |
Найменший з «Айпадів» нарешті подолав рубіж з розмірами екрану по діагоналі менше 8 дюймів. Завдяки зменшенню навколоекранних рамок і відмови від окремої кнопки Home дисплей пристрою підріс до калібру 8.3 дюймів по діагоналі.
Панель Liquid Retina
Apple iPad mini 2021 просувається в якості компактного рішення для носіння на повсякденній основі або виконання ряду специфічних задач по роботі. Модель оснастили соковитою і яскравою панеллю Liquid Retina з піковим порогом яскравості 500 кд/м², технологією True Tone (адаптує колірну температуру під умови навколишньої освітленості) і підтримкою стилуса Apple Pencil 2. Перо другого покоління кріпиться до металевої рамки планшета на магніті.
Приріст показників
При прямому порівнянні з Apple iPad mini 2019 продуктивність новоспеченого планшета збільшилася на 40 %, а його графічного ядра — приблизно на 80 %. Для підключення периферії в моделі передбачений симетричний роз'єм USB-C. Версія пристрою з підтримкою «сімок» підтримує роботу у високошвидкісних мережах 5G.
Врівноважене оснащення
На подив планшет приємно порадує якістю фото- і відеозйомки. Модель обладнана 12 МП тильною камерою зі світлосильною оптикою f/1.8 і 12 МП фронталкою для відеодзвінків і зйомки селфі-кадрів. При утриманні планшета в альбомній орієнтації якісний звуковий супровід відеоряду, що проглядається на екрані, забезпечують стереодинаміки. Ще один приємний дріб'язок – сканер відбитка пальця в кнопці вмикання пристрою на верхньому торці корпусу, яка переїхала туди через відмову від використання круглої підекранної клавіші Home. Разом з розглянутою моделлю компанія Apple представила класичний iPad 2021 в старомодному дизайні.
Модификації Apple iPad mini 2021
Ціни на Apple iPad mini 2021 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad mini 2021 64 ГБ | від 2 539 zł | 73 пропозиції | ||
Apple iPad mini 2021 64 ГБ / 5G | від 3 000 zł | 46 пропозицій | ||
Apple iPad mini 2021 256 ГБ | від 3 000 zł | 68 пропозицій | ||
Apple iPad mini 2021 256 ГБ / 5G | від 4 071 zł | 52 пропозиції |