Apple iPad mini 2021 64 GB
Wideo 19Zdjęcia 14 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Kup Apple iPad mini 2021 64 GB
Wszystkie ceny 75 →Apple iPad mini 6 generacji czip A15 Bionic ekran Liquid Retina 83 cala 64 | 2 581 zł |
APPLE Tablet APPLE iPad mini 8.3 (6 gen.) 64GB Wi-Fi Księżycowa poświata M | 2 639 zł |
Apple iPad mini (2021) 64GB - Purple | 3 199 zł |
Apple iPad mini Wi-Fi 64GB - różowy RTAPP083I6MLWL3 | 2 707 zł |
Tablet APPLE iPad mini 8.3" 6 gen. 64GB Wi-Fi Różowy | 2 567 zł |
Najmniejszy z iPadów w końcu przekroczył linię z ekranem o przekątnej poniżej 8 cali. Dzięki zmniejszeniu ramek ekranu i rezygnacji z osobnego przycisku Home, wyświetlacz urządzenia urósł do kalibru 8,3 cala po przekątnej.
Panel Liquid Retina
Apple iPad mini 2021 jest promowany jako kompaktowe rozwiązanie do noszenia na co dzień lub do wykonywania określonych zadań w pracy. Model jest wyposażony w soczysty i żywy panel Liquid Retina o szczytowej jasności 500 cd/m², technologię True Tone (dostosowuje temperaturę barwową do warunków oświetlenia otoczenia) i obsługę Apple Pencil 2. Rysik drugiej generacji jest mocowany do metalowej ramki tabletu z magnesem.
Wzrost wskaźników
W bezpośrednim porównaniu z Apple iPad mini 2019, wydajność „świeżo upieczonego” tabletu wzrosła o 40%, a rdzeń graficzny o około 80%. Do podłączenia urządzeń peryferyjnych model posiada symetryczne złącze USB C. Wersja urządzenia na kartę SIM obsługuje szybkie sieci 5G.
Zrównoważony sprzęt
Tablet przyjemnie zaskakuje jakością robienia zdjęć i nagrywania wideo. Model wyposażony jest w tylny aparat 12 MP z optyką przysłony f/1.8 oraz przedni aparat 12 MP do wideorozmów i robienia selfie. Podczas trzymania tabletu w orientacji poziomej głośniki stereo zapewniają wysokiej jakości dźwięk towarzyszący sekwencji wideo wyświetlanej na ekranie. Kolejnym miłym drobiazgiem jest skaner linii papilarnych w przycisku zasilania urządzenia na górnym końcu obudowy, który przesunął się tam z powodu odmowy użycia okrągłego klawisza podekranowego Home. Wraz z omawianym modelem firma Apple wprowadziła klasycznego iPada 2021 w staromodnym stylu.
Modyfikacje Apple iPad mini 2021
Ceny na Apple iPad mini 2021 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad mini 2021 64 GB | od 2 539 zł | 80 oferty | ||
Apple iPad mini 2021 64 GB / 5G | od 3 000 zł | 46 oferty | ||
Apple iPad mini 2021 256 GB | od 3 000 zł | 63 oferty | ||
Apple iPad mini 2021 256 GB / 5G | od 4 229 zł | 48 oferty |