Apple iPad mini 2021 256 GB
Wideo 19Zdjęcia 14 |
Młodsza wersja najpopularniejszego tabletu Apple iPad w 2021 roku. Jest to zaawansowany i wysokiej jakości tablet, pozycjonowany przez producenta w górnym przedziale cenowym. Przede wszystkim odświeżony design w stosunku do poprzednich generacji – przekątna zwiększona do 8,3 cala, „bezramkowy” ekran, a także proste krawędzie aluminiowej obudowy. To kompaktowy, uniwersalny tablet, który może służyć jako świetne rozwiązanie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
Idealny do celów multimedialnych i rozrywkowych, nauki, czytania, rysowania, pracy itp. Dodatkowo urządzenie jest kompatybilne z rysikiem marki Apple Pencil gen 2, który jest wygodnie przymocowany z boku urządzenia. Tablet Apple iPad mini jest wyposażony w wyświetlacz Liquid Retina, który może pochwalić się powłoką oleofobową i antyrefleksyjną oraz rozdzielczością 2266x1488. Gęstość pikseli wynosi 327 ppi, co zapewnia najwyższą szczegółowość obrazu.
Sprzęt jest również na poziomie: 6-rdzeniowy procesor Apple A15 i 4 GB pamięci RAM zapewniają przyzwoitą wydajność potrzebną do uruchamiania nawet wymagających aplikacji i gier. Są wysokiej jakości głośniki stereo, a także skaner linii papilarnych wbudowany w przycisk zasilania. Na szczególną uwagę zasługuje 12-megapikselowy aparat przedni o polu widzenia 122 stopni, który monitoruje twarz użytkownika podczas wideorozmów tak, aby zawsze znajdowała się w centrum kadru. Jeśli chodzi o autonomię, wbudowana bateria wystarcza na 10 godzin surfowania po Internecie. Kolejną ważną cechą jest to, że urządzenie waży zaledwie 293 g, dzięki czemu można je wygodnie trzymać nawet jedną ręką.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Kup Apple iPad mini 2021 256 GB
Wszystkie ceny 67 →APPLE Tablet APPLE iPad mini 8.3 (2021) 256GB Wi-Fi Gwiezdna szarość MK7T3 | 3 429 zł |
Apple iPad mini (2021) 256GB - Pink | 4 199 zł |
Apple iPad mini Wi-Fi 256GB - Fioletowy RTAPP083I6MK7X3 | 3 578 zł |
Apple iPad mini A15 256GB Wi-Fi Fioletowy TB-IOS-APL-0210 | 3 349 zł |
Tablet APPLE iPad mini 8.3" 6 gen. 256GB Wi-Fi Gwiezdna szarość | 3 362 zł |
Modyfikacje Apple iPad mini 2021
Ceny na Apple iPad mini 2021 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad mini 2021 64 GB | od 2 539 zł | 78 oferty | ||
Apple iPad mini 2021 64 GB / 5G | od 3 000 zł | 52 oferty | ||
Apple iPad mini 2021 256 GB | od 3 000 zł | 71 oferta | ||
Apple iPad mini 2021 256 GB / 5G | od 4 071 zł | 56 oferty |