Apple iPad Air 2022 256 ГБ / 5G
Відео 15Фото 15 |
Нова ітерація найпопулярнішого планшета Apple iPad Air зразка 2022 року. Це одна із старших і найбільш заряджених моделей у сімействі, яка в рамках продукції Apple позиціонується швидше як рішення середнього рівня. Пристрій одягнений у стильний і приємний на дотик металевий корпус товщиною всього 6,1 мм і вагою 462 г. Якщо порівнювати з попереднім (четвертим) поколінням, екран у моделі не змінився.
Перед нами той самий якісний Liquid Retina дисплей з діагоналлю 2360х1640 і щільністю пікселів 264 ppi. Девайсом досить зручно користуватися, утримуючи його в одній руці. А ось апаратна «начинка» пристрою зазнала суттєвих змін. Так, в основі заліза знаходиться новий фірмовий центральний процесор Apple M1, а підтримку йому забезпечують 8 ГБ оперативної пам'яті. У плані продуктивності пристрій здатний забезпечити навіть максимальні параметри якості графіки в сучасних іграх.
Саме в цій модифікації передбачено 256 ГБ вбудованої пам'яті для зберігання даних. Також ця модифікація додатково може похвалитися модулями GSM, 4G (LTE), 5G та GPS. На окрему увагу заслуговує нова 12-МП ультраширококутна фронтальна камера з функцією стеження за користувачем «У центрі уваги». Передбачена можливість експлуатації спільно зі стілус Apple Pencil gen 2 і зовнішньої клавіатурою Magic Keyboard, але купуються ці девайси окремо.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple iPad Air 2022 256 ГБ / 5G
Усі ціни 50 →Apple iPad Air (2022) 256GB 5G - Space Grey | 5 799 zł |
Tablet APPLE iPad Air 10.9" 5 gen. 256 GB 5G Wi-Fi Gwiezdna szarość | 5 100 zł |
APPLE iPad Air 2022 10,9" Cellular 256GB - Space Grey (MM713FD/A) MM713FD/ | 4 779 zł |
Apple iPad Air 10.9'' Wi-Fi + Cellular 256GB Gwiezdna szarość (5.gen) TB-I | 4 599 zł |
Tablet APPLE iPad Air 10.9" 5 gen. 256 GB 5G Wi-Fi Gwiezdna szarość | 5 100 zł |
Модификації Apple iPad Air 2022
Ціни на Apple iPad Air 2022 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad Air 2022 64 ГБ | від 2 797 zł | 114 пропозицій | ||
Apple iPad Air 2022 64 ГБ / 5G | від 3 753 zł | 84 пропозиції | ||
Apple iPad Air 2022 256 ГБ | від 3 799 zł | 96 пропозицій | ||
Apple iPad Air 2022 256 ГБ / 5G | від 4 599 zł | 50 пропозицій |