Apple iPad Air 2022 256 GB / 5G
Wideo 15Zdjęcia 15 |
Nowa wersja najpopularniejszego tabletu Apple iPad Air 2022. To jeden z najstarszych i najbardziej obciążonych modeli w rodzinie, który w ramach produktów Apple pozycjonuje się raczej jako rozwiązania ze średniej półki. Urządzenie ubrane jest w stylową i przyjemną w dotyku metalową obudowę o grubości zaledwie 6,1 mm i wadze 462 g. W porównaniu z poprzednią (czwartą) generacją ekran modelu nie uległ zmianie.
Przed nami ten sam wysokiej jakości wyświetlacz Liquid Retina o przekątnej 2360x1640 i gęstości pikseli 264 ppi. Urządzenie jest dość wygodne w obsłudze trzymając je w jednej ręce. Ale sprzętowe „wypychanie” urządzenia uległo znaczącym zmianom. Tak więc sercem sprzętu jest nowy, zastrzeżony procesor centralny Apple M1, wspierany przez 8 GB pamięci RAM. Pod względem wydajności urządzenie jest w stanie zapewnić nawet maksymalne ustawienia jakości grafiki we współczesnych grach.
W szczególności ta modyfikacja zapewnia 256 GB pamięci wewnętrznej do przechowywania danych użytkownika. Ponadto ta modyfikacja dodatkowo oferuje moduły GSM, 4G (LTE), 5G i GPS. Na szczególną uwagę zasługuje nowy 12-megapikselowy ultraszerokokątny aparat przedni z funkcją śledzenia użytkownika „Spotlight”. Można go używać w połączeniu z rysikiem Apple Pencil gen 2 i zewnętrzną klawiaturą Magic Keyboard, ale te urządzenia są kupowane osobno.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Kup Apple iPad Air 2022 256 GB / 5G
Wszystkie ceny 53 →Apple iPad Air (2022) 256GB 5G - Space Grey | 5 799 zł |
Tablet APPLE iPad Air 10.9" 5 gen. 256 GB 5G Wi-Fi Gwiezdna szarość | 5 100 zł |
APPLE iPad Air 2022 10,9" Cellular 256GB - Space Grey (MM713FD/A) MM713FD/ | 4 779 zł |
Apple iPad Air 10.9'' Wi-Fi + Cellular 256GB Gwiezdna szarość (5.gen) TB-I | 4 599 zł |
Tablet APPLE iPad Air 10.9" 5 gen. 256 GB 5G Wi-Fi Gwiezdna szarość | 5 100 zł |
Modyfikacje Apple iPad Air 2022
Ceny na Apple iPad Air 2022 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad Air 2022 64 GB | od 2 797 zł | 114 oferty | ||
Apple iPad Air 2022 64 GB / 5G | od 3 753 zł | 82 oferty | ||
Apple iPad Air 2022 256 GB | od 3 799 zł | 95 oferty | ||
Apple iPad Air 2022 256 GB / 5G | od 4 599 zł | 53 oferty |