Tablet
Apple iPad Air 2022 64 GB / 5G
Wideo 15Zdjęcia 15 |
Apple iPad Air 2022 64 GB / 5G
System:iPadOS
Przekątna wyświetlacza:10.9 "
Rozdzielczość:2360х1640 px
Pamięć:64 GB, RAM 8 GB
Procesor:Apple M1
Aparat:12 Mpx, fullHD 60 kl./s, nagrywanie 4K
Aparat przedni:12 Mpx
Materiał obudowy:metal
Waga:462 g
Dostosowanie temperatury barwowej wyświetlacza do warunków oświetlenia otoczenia. Obsługa rysika Apple Pencil i klawiatury Magic Keyboard drugiej generacji. Port USB C. Czujnik odcisków palców w przycisku zasilania. Główny aparat obsługuje 240 kl./s w zwolnionym tempie przy 1080p.
Modele bez obsługi karty SIM nie mają modułu GPS. Ekran obsługuje gamę kolorów DCI-P3. Normalna jasność do 500 nitów. Laminowana powłoka ekranu o właściwościach oleofobowych i antyrefleksyjnych.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne iPad Air 2022 64GB 5G
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Apple iPad Air 2022 64 GB / 5G
Wszystkie ceny 74 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Apple iPad Air 10.9 cala Wi-Fi + Cellular 64GB - Fioletowy RTAPP109I5MME93 | 4 061 zł |
APPLE iPad Air 2022 10,9" Cellular 64GB - Space Grey (MM6R3FD/A) MM6R3FD/A | 3 936 zł |
Apple iPad Air 10.9'' Wi-Fi + Cellular 64GB Księżycowa poświata (5.gen) TB | 3 849 zł |
Tablet APPLE iPad Air 10.9" 5 gen. 64 GB 5G Wi-Fi Gwiezdna szarość | 3 849 zł |
Apple iPad Air 10.9 cala Wi-Fi + Cellular 64GB - Gwiezdna szarość 76507 | 4 061 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Apple iPad Air 2022
Ceny na Apple iPad Air 2022 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad Air 2022 64 GB | od 2 797 zł | 112 oferty | ||
Apple iPad Air 2022 64 GB / 5G | od 3 753 zł | 75 oferty | ||
Apple iPad Air 2022 256 GB | od 3 799 zł | 98 oferty | ||
Apple iPad Air 2022 256 GB / 5G | od 4 599 zł | 49 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →