Tablet
Xiaomi Pad 6S Pro 256 GB / 8 GB
Zdjęcia 17 |
Xiaomi Pad 6S Pro 256 GB / 8 GB
Mi144 Hzwydajny procesorultracienkiUSB CWi-Fi 7NFCdźwięk stereoDolby Visionpojemna bateriabrak mini-Jack 3,5 mm
System:Android 14
Przekątna wyświetlacza:12.4 "
Rozdzielczość:3048x2032 px
Pamięć:256 GB, RAM 8 GB
Procesor:Snapdragon 8 Gen 2
Aparat:podwójne, 50 Mpx, fullHD 60 kl./s, nagrywanie 4K
Aparat przedni:32 Mpx
Pojemność baterii:10000 mAh
Materiał obudowy:metal
Waga:590 g
Dwa czujniki temperatury barwowej. 6 głośników Dolby Atmos. 4 mikrofony. Pasek magnetyczny do ładowania rysika. Częstotliwość odpytywania warstwy czujnika wynosi 360 Hz. Wskaźnik stanu kamery LED.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Pad 6S Pro 256GB/8GB
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xiaomi Pad 6S Pro 256 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Redmi Pad M86 N81A-EU WiFi EEA 319 GHz 8 GB 256 GB czarny | 3 291 zł |
Tablet XIAOMI Pad 6S Pro 12.4" 8/256 GB Wi-Fi Szary | 3 000 zł |
Tablet XIAOMI Pad 6S Pro 12.4" 8/256 GB Wi-Fi Szary 55762 | 3 000 zł |
Tablet XIAOMI Pad 6S Pro 12.4" 8/256 GB Wi-Fi Szary | 3 000 zł |
Tablet Xiaomi Pad 6S Pro 8 256 GB - niebieski GK523648 | 2 560 zł |
Tablet Xiaomi Pad 6S Pro 8 256 GB - Zielony GK523650 | 2 560 zł |
Tablet Xiaomi Pad 6S Pro 8 256 GB - Czarny GK523652 | 2 560 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości tabletu Xiaomi Pad 6S Pro 256GB/8GB:
- Czas ładowania do 100% w 35 minut, 45% w 10 minut
Modyfikacje Xiaomi Pad 6S Pro
Ceny na Xiaomi Pad 6S Pro |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Pad 6S Pro 256 GB / 8 GB | od 2 560 zł | 7 oferty | ||
Xiaomi Pad 6S Pro 256 GB / 12 GB | od 2 734 zł | 3 oferty | ||
Xiaomi Pad 6S Pro 512 GB | od 3 038 zł | 3 oferty | ||
Xiaomi Pad 6S Pro 1 TB | od 3 430 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →