Tablet
Xiaomi Pad 6S Pro 256 GB / 8 GB
Zdjęcia 17 | od 2 530 do 2 999 zł OS: Android 14; wyświetlacz ("): 12.4; rozdzielczość (px): 3048x2032; częstotliwość odświeżania (Hz): 144; Pamięć wbudowana (GB): 256; AnTuTu Benchmark: 1663066; Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be); Bluetooth: v 5.3; NFC; Aparat główny: Liczba obiektywów: 2 moduły; Aparat (tylny) (Mpx): 50; obiektyw pomocniczy |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Redmi Pad M86 N81A-EU WiFi EEA 319 GHz 8 GB 256 GB czarny | 2 530 zł |
Xiaomi Pad 6S Pro 256GB/8GB - Graphite Grey | 2 999 zł |
Tablet Xiaomi Pad 6S Pro 8 256 GB - niebieski GK523648 | 2 577 zł |
Tablet Xiaomi Pad 6S Pro 8 256 GB - Zielony GK523650 | 2 577 zł |
Tablet Xiaomi Pad 6S Pro 8 256 GB - Czarny GK523652 | 2 577 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!